404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Чорниця - турбота про ваш зір
Існує легенда про чорницю. «Давним-давно це було. В дрімучих, непрохідних лісах, по сусідству з людьми жили гноми. Дізнавшись про незчисленні їх багатства, люди стали усюди перекопувати, рити землю, шукаючи скарби. Пішли гноми з рідних місць. Бідний народець день і ніч бродив по темному, непривітне лісі в пошуках хоч якогось захисту.

Вискочка - квітка зефіру
Чи знаєте ви, що таке зефір? Солодощі? Не вгадали. Зефір - це назва західного вітру. Назва рослини походить від слів «zephyr» - вітер західний, і «anthos» - квітка. Пояснюється вона тим, що на батьківщині в США він росте й цвіте, коли дмуть західні вітри і починається сезон дощів. Тому місцеві аборигени називають зефірантес квіткою дощу. Найчастіше вирощують такі види.

Вирощуємо декоративний лук
Декоративні луки - Алліум, відрізняються великою різноманітністю і здатні прикрасити будь-який сад яскравими кульками своїх суцвіть . Невибагливі цибулинні рослини починають розпускатися наприкінці весни і надовго "застигають" на піку краси. І навіть після закінчення цвітіння, під час дозрівання насіння, засихають головки декоративних луків виглядають вельми привабливо.

Розмноження чагарників
Три міркування можуть спонукати вас самостійно вирощувати саджанці кущів. Перш за все, отримання своїх саджанців дає підстави пишатися собою. По-друге, тільки так можна отримати сподобалося рослина, якщо його ніде купити. І нарешті, вирощування власного посадкового матеріалу дозволяє економити значні кошти. Не всі чагарники можна розмножити в домашніх умовах, хоча є й такі, які розмножити досить просто.

Заміокулькас
Це кімнатна рослина з'явилося в нашій країні порівняно недавно, хоча було описано ботаніками ще в 30-х рр.

Настурція: хороша і для саду, і для салату
Всі квітникарі знайомі з цим красивим рослиною. Називається воно красоля. Крім цього дуже поширеного назви має й інші - кольоровий салат, капуцин, іспанська крес. Привезено ця рослина в Європу з Південної Америки. У наших широтах красоля виростає як однолітник.

Брунсдонна - яскравий екзот у вашому саду
Брунсдонна - цибулинна рослина сімейства амарилісових. Цей міжродової гібрид був отриманий голландськими селекціонерами шляхом схрещування брунсвігіі і амариліса. Зовні ця рослина дуже схоже на амариліс, але, на відміну від африканського пестуни, воно стійкіше до низьких температур. Цибулини брунсдонни дуже великі, 10-12 см в діаметрі, подовжені, світло-коричневого забарвлення. Листя численні, ремневідние.

Аліссума бурхливі хвилі
Аліссум морський, або каменнік (Alyssum maritimum). Сімейство капустяні - Brassicaceae. Рід алиссум об'єднує близько 100 видів. Більшість з них дико росте в країнах Середземномор'я, часто на сухих кам'янистих місцях, з чим і пов'язана назва «каменнік». Компактний рослина висотою до 10 см. Кущ у аліссума густоветвистий з довгастими матово-зеленими листочками. Квітки зібрані в гроновидні суцвіття.

Деревій - порезная трава
Деревій звичайний - Achillea millefolium L. Деревій благородний - Achillea nobilis L. Сімейство складноцвіті - Compositae. Народні назви: белоголовнік, біла кашка, кровавніца, кровавнік, гулявіца, матренка, носочістка, пахуча трава, порезнік, порезная трава, дерева, газаратеревук, боймадерон, квавіскуда.

Добриво газону
Зробити газон здоровим і красивим допоможе ряд заходів, які необхідно виконати навесні. Але одним з найважливіших заходів є добриво газону.


   2012