404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Якщо вас укусив кліщ
Якщо вас укусив кліщ, не панікуйте. Спробуйте самостійно витягти його. Для цього капніть на кліща рослинною або машинним маслом. Масло закриє дихальця, розташовані у кліща на задній частині тулуба, і він вийде. Якщо кліщ не виходить, накиньте на нього петлю з нитки і обережно розгойдують рухами постарайтеся його витягти.

Кактус - цікава рослина
Якщо хочете отримати або розмножити певний вид кактуса, який не вдається виростити з насіння, або ж скоріше стати власником вже дорослого рідкісної рослини, проведіть його живцювання. В якості живців кактусів використовують бічні пагони, верхівки, розрізані на частини стебла цереус, окремі сосочки маммілярій, недозрілі плоди деяких опунцій, листя Пейреску з шматочками ареол.

Бегонія: розмноження
Бульбові бегонії цвітуть зазвичай впродовж всього літа. Ці рослини відомі завдяки своїм великим, ніжним і в той же час яскраво пофарбованим квіткам, надзвичайно ефектним на тлі інших рослин горщиків.

Щоб руки не мерзли ...
Взимку мешканці міст не так часто навідуються на дачі, але робити це все-таки доводиться. У тих же, хто має невелике господарство, дачний сезон не припиняється навіть у холодну пору року. Для них будуть корисними такі перевірені часом поради. При сильних переохолодженнях або обмороженні можна порадити відвар плодів кінського каштана.

Паркові троянди
Згідно з міжнародною ботанічної термінології парковими трояндами називаються окультурені шипшини - самі види, їх форми і сорти. Таку назву ця збірна група отримала завдяки своєму ландшафтного вигляду і відповідному застосуванню в озелененні.

Анігозантос, або Кенгуровий лапка
Анігозантос , або  Кенгуровий лапка ( Anigozanthos ) - рід трав'янистих багаторічних рослин з сімейства Коммеліноцветние. Біологічне назва рослини походить від грецького 'anises' - нерівний і 'anthos' - квітка, і вказує на здатність кінчиків квітки ділитися на шість нерівних частин.

Анемона - дочка вітрів
Анемони, або Анемона (Anemone) мають безліч видів ; в садах квітникарі вирощують як дикорослі, так і культурні анемони. У культурі популярні три декоративних виду анемона: вітрогонка корончатая (A. coronaria), анемона ніжна (A. blanda), анемона японська (A.

Щоб жоржини не пересохли
Цікаво, що стародавні індійці вирощували дикі жоржини для вживання клубнелуковиц в їжу. Але коли вони потрапили в Європу, то не припали європейцям за смаком.

Веселий ситець примул
З глибокої давнини з примулою пов'язано чимало красивих легенд. Стародавні греки називали її «квіткою дванадцяти богів». Германці - ключами прекрасної богині весни Фреі, шию якої прикрашає намисто з веселок.

Не просто ірис
Незважаючи на те, що ці іриси відносяться до сімейства ірисових, у них є певні відмінності. Традиційні садові - кореневищні рослини, тоді як ірідодіктіуми - цибулинні. Рослина розмножується невеликими, вкритими лусочками яйцевидними цибулинами. А завдяки ранньому цвітінню їх ще називають ірисами-пролісками.


   2012