404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Капській конвалія - ??Фрезія
Витончені ароматні трубчасті квітки фрезії, пофарбовані в ніжні пастельні тони, збудовані в рядок на тонкому міцному квітконосі заввишки до 40-50 см.

Рослини в зрізку
Ще в давні часи люди прикрашали житлові приміщення квітами, особливо в святкові дні, а в Стародавній Греції і Римі існували спеціальні майстри, які плели лаврові вінки - особливий знак пошани і поваги.

Заміокулькас
Це кімнатна рослина з'явилося в нашій країні порівняно недавно, хоча було описано ботаніками ще в 30-х рр.

Папороть, огляд про види
Історія Папороті представляють собою стародавню групу рослин, історія виникнення та розвитку яких значно перевищує час існування на нашій планеті квіткових рослин. Розквіт папоротей давно минув. У палеозойських і мезозойських ери, сотні мільйонів років тому, багато хто з папоротей були великими деревами, спресована деревина яких послужила пізніше основою для утворення кам'яного вугілля.

Жоржини - прикраса осіннього саду
Цю рослину називають по-різному: одні Далією, інші жоржини. Один німецький селекціонер звернув увагу вчених на те, що Далією (на честь шведського ботаніка А. Даля) вже названий південноамериканський чагарник, і запропонував надалі називати це рослина не Далією, а жоржини - на честь професора Петербурзької Академії наук Йоганна Готліба Георгі. З тих пір обидва варіанти назви збереглися в побуті.

Що робити з Мокрецов?
Ця рослина зустрічається в городах, садах, на забур'янених територіях, біля будинків. З кожної насіння воно утворює тонкі пагони, які розповзаються на всі боки і вкорінюються, через два тижні з'являються квіти, ще через дві - тисячі насіння, розсипаються навколо і швидко проростають. І так протягом усього року.

Значення підщепи
При культурі троянд застосовують два способи розмноження: вегетативний і насіннєвий. Найбільш поширений вегетативний. Його виконують окуліруванням, щепленням, держаками і пр. Насінним розмноженням, як правило, користуються для виведення нових сортів при схрещуванні. Насінням розмножують шипшина, щоб отримати підщепа для окулірування чи щеплення. Майже всі сорти троянд щеплені. Корнесобственние рослини троянди зазвичай бувають дуже слабкими, нестійкими до несприятливих умов середовища.

Екскурсія у світ лілій
Зараз існує більше 3 тис. сортів лілій. За Міжнародною класифікацією лілій (1997 р.) всі сорти відносяться до 8 розділах, а в 9-й входять дикорослі види і різновиди. Азіатські гібриди ( А ) володіють відмінною зимостійкістю, різноманітним фарбуванням, не вимагають складного догляду, тому особливо широко поширені.

Артистичний і демократичний
Існують рослини, до яких усі звикли, вважають їх нічим не примітними. Але в один прекрасний день раптом виявляєш, що абсолютно не знаєш самий що ні на є знайомий квітка. І весна, і літо пройшли у мене під знаком колеуса, тієї самої «Крапивко», яка завжди служила для затикання дірок на казенних підвіконнях. Перш, представляючи вічно витягнулися, полуоголенние стебла з фіолетовими невеликими листочками, я навішувала на колеус ярлик «помоечного» рослини.

Екзотичні цибулинні: Лікоріс
Лікоріси - це чудові по своїй красі і витонченості багаторічники, зовні дещо нагадують лілії. Належать ці рослини до сімейства амарилісових. Рід Лікоріс немногочислен і налічує всього 6 видів. Всі представники роду виростають в Китаї та Японії.


   2012