404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Лимон - застуді заслін!
Лимон - Citrus limon - сімейство рутові - Rutaceae - вічнозелене дерево 3-5 м висоти. М'якоть соковита, кисла, без гіркоти, з великим вмістом лимонної кислоти (5-7,2%) і вітаміну С (50-90 мг). Шкірка багата залозками, що містять ефірне масло. Лимон, латинське - Citrus limon . Лимон - невелике вічнозелене плодове дерево заввишки до 5-8 м, з розкидистою або пірамідальною кроною.

Місячний календар. Серпень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи .

Плоскорізи Фокіна
Хочу розповісти про використання на городі пласкорізів Фокіна. Зараз вони є у всіх магазинах, які продають садовий інвентар. А років 10 тому про пласкоріза не чули. Ми випадково натрапили на цю статтю самого пенсіонера Фокіна про те, як він придумав плоскорізи і як їх використав.

Практика вирощування екзотичних рослин в нашому кліматі
Тяга до прекрасного виражена дуже у багатьох людей. У одних це виражається в колекціонуванні шедеврів живопису, у інших - це тяга до скульптур. Але саме чарівне і прекрасне - це вирощування розкішних рослин запаморочливої ??краси! Причому, для цього зовсім необов'язково проживати в тропічних і субтропічних широтах. Навіть в кліматі Середньої смуги можна з успіхом вирощувати такі примхливі рослини як, наприклад, папороть деревовидний.

Дивовижне дерево - туя
Якщо вам потрібно вибрати рослину для живої огорожі, куточка відпочинку або прикрасити ганок, терасу - зупиніться на туї, особливо коли на ділянці заболочені і торф'янисті грунти, малопридатні для більшості плодових і ягідних культур. У всьому світі туя високо цінується за декоративність. Ця хвойна вічнозелена порода красива і взимку, і влітку.

Методи захисту рослин від листових мінерів
Шкода, завдана листю рослин, буває викликаний міновані мухами і молямі. Самки шкідників озброєні хоботком, яким вони проколюють тканини рослин, щоб висмоктати їжу або відкласти яйця. Самі шкідники - це жовтувато-білі або коричневі личинки довжиною 2-3 мм. Ці личинки в перебігу декількох днів вигризають у листках типові міновані ходи, а потім вони заляльковуються всередині листя або на їх поверхні.

Боже дерево
БОЖЕ ДЕРЕВО Ще будучи незнайомим з цією рослиною на власні очі, мене притягувало до нього як магнітом - заворожувало назву «Боже дерево». «Чому дерево і чому Боже?» Думав я, в той час як по заочному знайомству з літератури мені було відомо, що в народі так називається один з видів полину - полин лікувальна (Artemisia abrotanum).

Майорці
Майорці - це втілення непомітною краси органічного саду в самому його розквіті . Але вони завоювали наші серця (і сади) не тільки завдяки своїй привабливості. Ось кілька фактів, які змусять вас полюбити їх ще більше: Ціла веселка відтінків.

Ліхніс - яскраві лампочки
Ліхніс - назва рослини походить від грецького слова «ліхнос», що означає світоч, лампа . В давнину листя одного з видів цього роду застосовувалися як гнотів. А ще коріння ліхніс (зорьки білої, або лихнис альба (lychnis alba) можна вживати для видалення жиру і виведення плям при пранні, митті рук.

Вигонка гіацинтів. Досвід новачка.
Вигонка цибулинних квітів - вдячне заняття. Ця послідовність простих дій дозволяє стимулювати рослина до пробудження і цвітінню навіть серед зими. При мінімумі витрат і зусиль, результат здивує, порадує і надихне вас. Лілії, тюльпани, нарциси, крокуси, мускарі (мишачий гіацинт), галантус (пролісок) і навіть гладіолуси можуть стати окрасою і естетичним задоволенням в холодну пору року.


   2012