404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Виростити орхідею нескладно
Вишукана розкіш тропічних орхідей зачарує кожного, чий погляд зупиниться на цих витончених, неймовірно красивих кольорах. В чиюсь душу орхідеї проникнуть лише на мить, а когось зачарують на довгі роки. Мене, наприклад, вони вже не відпускають. Що робити з мітелками? В орхідеї я закохалася ще в дитинстві. У ті далекі часи мою уяву будили фаленопсіси, Мільтона, Ванди, одонтоглоссума, зображені на марках.

Різнокольорові синюхи
Синюха захоплює і зворушує мене нескінченно. Зазвичай її сині та білі мітелки півтора місяці притягують до себе погляд. А ще я завжди вловлюю в саду її дивовижний запах - тонкий, ніжний, вишуканий, що чимось нагадує жасмин. Моя улюблена синюха блакитна (Роlemonium caeruleum) - з одного сімейства (сінюхових) з флоксами, хоча рослини і не схожі один на одного.

Бугенвіллея
Рід бугенвіллея включає в себе близько 40 видів чагарників і ліан. Колючі гілки бугенвіллія покриті листям насиченого, зеленого кольору. Декоративну привабливість рослині надають приквітки суцвіть, пофарбовані, залежно від сорту, в білий, рожевий або червоний кольори.

Квітень. Народний календар.
Єдиного тлумачення латинської назви «апреліс» немає. Одні виробляють його від «апрекус» - зігріває сонцем, інші - від дієслова «аперіре» (відкривати), тобто місяць, коли земля після зимового заціпеніння відкриває свої надра і починається буйний ріст зелені.

Лавр благородний - вирощуємо лавровий лист
Це культове дерево , його в першу чергу пов'язують із Давньою Грецією, з міфологічним образом античного бога Аполлона, що є символом чоловічої краси. Знаменитий Овідій у своїх «Метаморфозах» оповідає про те, що Аполлон, що жив серед людей, закохався в німфу Дафну і постійно переслідував її. Одного разу після перемоги над змієм Пифоном Аполлон зустрів юного бога кохання Ерота з луком і стрілами і пожартував над ним: «Навіщо тобі, малюк, лук і стріли?

Нічна красуня
Дивовижна .

Квітка з американської мечени
Знаєте, як стати мільйонером? Можна виграти мільйон у відомій телегрі, а можна знайти в природі маловідомий, але красивий і невибагливий квітка, вкласти кошти в його розмноження і рекламу і розбагатіти. Саме так сталося з якимсь заповзятливим американцем. Одного разу на прогулянці він звернув увагу на куртінкі яскравих незвичайних квітів.

Настурція - трофей садівника!
Назва походить від латинського слова 'trophae' - маленький трофей, по шлемовідной формі деяких частин квітки і щитовидним листю. Рід налічує близько 50 видів, що походять з Південної і Центральної Америки. Настурція , латинське - Tropaolum . Однорічні та багаторічні трав'янисті або півчагарникові рослини. Стебла м'ясисті, соковиті, сильно розгалужені, прямостоячі, сланкі або кучеряве, до 200 см завдовжки .

Льох без слимаків
Слід розкласти на землі шматки фанери, лінолеуму або які-небудь інші матеріали, куди вони будуть ховатися від сухого денного повітря. Потім залишається тільки час від часу їх там збирати. У погребі зовсім інші умови. Висока вологість повітря і постійна температура (близько 5 градусів) сприяють активності слимаків протягом усього року.

«Під майбутній урожай» - Осінні роботи в саду
Величезне значення має осіння підготовка грунту під майбутній урожай, так як вкрай важливо дотримуватися сівозміни, а також вимоги різних культур до кислотності і удобрення. Правила перекопки Готуючи грядки з осені, слід пам'ятати, що перевертати пласт землі, розбивати грудки, що утворилися при перекопуванні, не можна. Це не сприятиме не тільки промерзання насіння бур'янів і зимуючих в грунті шкідників, але й диханню грунту.


   2012