404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як зберегти зрізані квіти
Літо. Навряд чи хто встоїть і не принесе, наприклад, з дачі чарівний букетик свіжозрізаних квітів. Поставить у вазу, радіти також сумно зітхне: «До ак шкода, що краса такого букета не довговічна «. А чи можна зробити так, щоб зрізані квіти радували трохи довше? Можна. І починати треба з зрізання квітки. У більшості видів квіти зрізають ножицями або ножем.

Гранат кімнатний
Багато років тому в Індії побачила гай з гранатових дерев. Враження було таке сильне, що з тих пір на моєму столику живе в горщику мініатюрне гранатове деревце з крихкими гілочками, при цвітінні посипаними пурпурними квітками, а потім маленькими, розтріскується плодами, виблискуючими рубіновими зернами.

Журавлина - північна красуня
10 цікавих фактів про журавлині Ягоди журавлини майже на 90% складаються з води. Хороша стигла журавлина підстрибує, якщо впаде на тверду поверхню. Тому на англійському її також іноді називають Bounceberry. Вперше журавлинний сік приготували американські переселенці в 1683 році.

Клематис лізе на стіну
Останнім часом садівники все більше захоплюються вирощуванням клематиса. Це надзвичайно красива, рясно квітуча багатолітня ліана. Стебла деревні, гнучкі, на зиму відмирають або зимують під теплим укриттям. Квітки діаметром шість - десять сантиметрів і більше завжди повертаються до сонця. Перед цвітінням непогано посипати землю деревною золою. Другу підгодівлю роблять у період цвітіння: на десять літрів води беруть дві столові ложки рідкого добрива «Веселка» або «Квіточка», або нітрофоски і одну столову ложку гумату калію, витрачають по десять літрів на одну рослину.

Жимолость: корисно та просто
Дуже часто, проходячи по ринковим рядах, можна побачити темно-синю ягоду, продавану бабусями і дідусями. Ягода як ягода, злегка витягнуті плоди і начебто нічим не примітна. У підсумку, ми проходимо повз цієї «ранньої пташки» і йдемо купувати в магазин звичну нам заморожену ягоду. А адже ви навіть не підозрюєте, що ця ягода називається жимолостю. Вона з'являється відразу після перших крапель і до середини весни вже можна пригощати і радувати себе прекрасним свіжим і дивовижним смаком.

Портулак - яскравий квітковий килимок
Назва цієї рослини походить від латинського слова 'portula' - ворітця і пов'язане з характером вскриванія насіннєвої коробочки. У наших квітникарів це сланка рослина з яскравими квітками отримало назву "килимки".

Рододендрон, або рожеве дерево!
Рід рододендронів великий і різноманітний. У нього входять вічнозелені, напіввічнозелені і листопадні чагарники, чагарники, а іноді і дерева.

Деревій - порезная трава
Деревій звичайний - Achillea millefolium L. Деревій благородний - Achillea nobilis L. Сімейство складноцвіті - Compositae. Народні назви: белоголовнік, біла кашка, кровавніца, кровавнік, гулявіца, матренка, носочістка, пахуча трава, порезнік, порезная трава, дерева, газаратеревук, боймадерон, квавіскуда.

Люпин в квітнику і на сінокосі
Люпин відноситься до тих квітів, які грають на клумбі першу скрипку. Мовляв, ось я, велетень, з розкішними крислатими ажурними листками на довгих черешках і яскравими суцвіттями різних кольорів. Мене не можна не помітити, мене не можна затьмарити! І це дійсно так. Саме біля таких могутніх, з яскравими квітками, як люпин, і групуються інші мешканці квітника - не настільки величні.

Формування квітника корисних трав
Прийшов час познайомитися з лікарськими рослинами - багатолітниками. Перелічені в статті рослини напевно знайомі багатьом садівникам. Давайте познайомимося тепер з їх лікувальними властивостями і правилами збору і обробки лікарської сировини. 1. Астильба ( Astilbe ) 3. Бадан товстолистий (Bergenia crassifolia) 5.


   2012