404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


«Корінь життя» - женьшень
     У народній медицині з найдавніших часів, особливо в країнах Східної Азії, видатне місце відводиться «кореня життя» - женьшеню . Йому приписують виняткові цілющі властивості мало не від усіх хвороб.

Ваша плантація суниці
Суниця сорту Сельва утворює напіврозкидистою кущ з темно-зеленими листками. Квітконоси середньої товщини і розташовуються нижче рівня листя. До хвороб сорт дуже стійкий, на листках до кінця сезону практично не буває плям.

Ароматні батоги троянд
Плетистие троянди займають одне з провідних місць при вертикальному озелененні , добре поєднуються з малими архітектурними формами, незамінні при створенні декоративних колон, пірамід, арок, шпалер, зеленого оформлення стін будинків, балконів, альтанок.

Рятуємо рослини від щитівок і ложнощітовок!
Всі щитівки і ложнощитовки завдають величезної шкоди рослинам. Супутні їм ознаки характерні для всіх видів щитівок. На місці присмоктування щитівки на листках з'являються жовті цятки, які ростуть в розмірах у міру висмоктування клітинного соку, потім лист зовсім жовтіє, скручується і відпадає. Рослина призупиняється в рості, гілки оголюються, потім починає всихати весь кущ і рослина гине.

Цілюща сила шавлії
Родина шавлії - Мала Азія. У незапам'ятні часи він був завезений греками в Середземномор'ї, звідки проник, вже як культурна рослина, в усі країни Центральної та Південної Європи.

І квітка і овоч
З цією рослиною довелося познайомитися спочатку як з квіткою, і лише пізніше дізнався, що є і городні його види. Мова йде про портулак. Як квітка він цікавий яскравим кольором: жовтим, червоним або палевим .

Бегонія бульбова - святкове оздоблення
Бульбові бегонії цвітуть рясно і яскраво, їх розкішні квіти нагадують троянди, гвоздики, камелії, півонії, нарциси .

Як зберегти зрізані квіти
Літо. Навряд чи хто встоїть і не принесе, наприклад, з дачі чарівний букетик свіжозрізаних квітів. Поставить у вазу, радіти також сумно зітхне: «До ак шкода, що краса такого букета не довговічна «. А чи можна зробити так, щоб зрізані квіти радували трохи довше? Можна. І починати треба з зрізання квітки. У більшості видів квіти зрізають ножицями або ножем.

Декоративний ставок (відео)
Поняття «декоративний ставок» негайно породжує асоціації з японською поезією. Чи то справа в мінімалізмі, властивої і цієї поезії, і цим прудика, а може бути, в тому, що вода в саду - це завжди поезія. Багато садівники вміють перетворювати штучна водойма в справжнє мистецтво обрамлення водних дзеркал. Деталі, несподівані поєднання - це ваша творчість, але є досвід, який стане в нагоді всім, особливо початківцям «прудоводам».

Грудень. Народний календар
У стародавніх римлян грудень був десятому місяці в році і називався децембер (від латинського слова «децем»-десять).


   2012