404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Курс «зеленого перукаря»
Уже багато століть європейські сади прикрашають створені майстерними садівниками «живі» піраміди, конуси, кулі. У мене давно свербіли руки зробити яку-небудь стрижену фігуру, нехай навіть дуже нескладну, хоча б конус.

Шеффлер - дірявий парасольку
Ще недавно Шеффлер була для нас чимось екзотичним і загадковим. Але з часом і вона перекочувала до нас на подокойнікі.

Місячний календар липень 2010.
     Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведені лише приблизні рекомендовані і Нерекомендовані роботи .

Рео з тропічного лісу
Рео розвиває здатність швидко і красиво говорити, спонукає до творення, очищенню від недобрих почуттів . Людям творчих професій воно допомагає створювати яскраві, барвисті творіння. Ця рослина добре мати тим, хто .

Фаворитка орхідей
Вперше ця рослина помітив біолог Д. Гукер, коли в 1818 р. йому в Англію надіслали посилку із зразками бразильського моху, а в якості обгорткового матеріалу була використана каттлея губоцвітих. Хто б міг подумати, що квітка, з яким тоді так безцеремонно обійшлися, стане чи не найпопулярнішою орхідеєю наших будинків!

Хто такі ногохвостікі
Цих комах називають також вілохвосткі або подури. У деяких видів у нижній частині живота є спеціальна скакальні вилка (звідки і назва вілохвосткі). Ногохвостки харчуються, головним чином, згнилі рослинними залишками і мікроорганізмами.

Івушка плакуча
Не вимагаючи особливої ??уваги до себе, верба сповна відповідає на виявлену турботу - пишною кроною, витонченим вигином плакучих гілок і легкої срібною серпанком листя.

Мальва - щаслива зірка
     Одного разу в лісі заблукав мисливець. Бродив серед дерев він дуже довго, втомився і сів на камінь біля води - відпочити. Він був сумний. Думки його були тоскно й сумні: «Одинокий я людина .

Королева ароматерапії
Лаванда дуже невибаглива у догляді, може рости і на збіднених грунтах. Підходить для вирощування навіть початківцям. Легко виростити її і в кімнатних умовах. Лаванда воліє теплі, сонячні місця, збагачені перегноєм вапняні грунти, хоча, як уже зазначалося, може рости і на бідних грунтах. Посухо-і морозостійка.

Що потрібно для харчування гладіолусів
Гладіолуси мають довгий період вегетації, протягом якого споживають з навколишнього середовища за допомогою коренів і частково через листя поживні речовини з різних природних сполук і добрив. У великій кількості їм, як і всім іншим рослинам, потрібен азот (N), фосфор (Р), калій (К), в дещо менших - кальцій (Са), магній (Mg), залізо (Fe), сірка (S) та інші елементи.


   2012