404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як залучити птахів в сад
Головна користь, яку приносять птахи, полягає не в тому, що вони знищують шкідників - всіх вони ніколи не знищать, а в тому, що вони запобігають їх безконтрольне розмноження і утримують їх чисельність у межах, не небезпечних для саду. За місцем збору свого корму садових птахів можна розділити на три гру ппи.

Кульбаба - апетитний бур'ян
Кульбаба знаком всім. Про лікарські властивості цієї рослини знали ще стародавні греки, а в арабській медицині його застосовували широко й різноманітно. У народній медицині Росії він вважався «життєвим еліксиром».

Фенхель - майже кріп
Фенхель (Foeniculum, сем. Зонтичні) - харчова, пряна і лікарська культура. Цибулини фенхеля використовуються в їжу в свіжому і відвареному вигляді, листя застосовуються в якості приправи до супів, м'ясних і овочевих страв, а з плодів готують препарати, що допомагають при метеоризмі (кропова вода). Незамінний фенхель і як спеції при консервуванні. Батьківщиною фенхеля є країни Середземномор'я.

Мурашиний лев
Одні можуть прийняти це істота за плоского, головастого, в бородавках і шипиками хижого паучішку, інші - за агресивного, з значними щелепами кліща . Але це не павук і не кліщ, а ненажерлива м'ясоїдна личинка досить пасивного комахи - мурашиного лева. Його ми зустрічаємо не так уже й рідко, але через незнання приймаємо зазвичай за невелику мляву бабку, насилу переносить своє тільце від стовбура до стовбура.

Особливості грунту, які потрібно враховувати в землеробстві
Висловлюючись по-науковому, грунт - це жива структура, що залежить від навколишнього середовища. Утворилася грунт під дією фізичних, хімічних і кліматичних змін, які спричинили за собою зміну верхнього шару землі, що стикається з нижнім шаром атмосфери.

Серпень - найбільш відповідний час для пересадки рослин
Багаторічні рослини краще пересаджувати в серпні! А тепер розглянемо докладніше. Першими підуть Лілії . Їх пересаджують у віці 3-4 років. Спочатку потрібно обрізати стебла, які біля поверхні грунту. Потім викопують цибулини, струшуючи з них землю, акуратно видаляючи пошкоджені лусочки. Коріння потрібно підрізати на 5-10см.

Місячний календар. Жовтень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті. Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи. Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом.

Мокриця - прекрасний синоптик
Мокриця вважається злісним бур'яном, з яким надзвичайно важко боротися, коли він потрапляє на дачну ділянку, в городи і сади.

Едельвейс - благородний білий
Шляхетний білий - так перекладається з німецької назва цього чудового квітки. Життєстійкість едельвейса, як і інших високогірних рослин, дивує і захоплює. Життя в горах сувора: сильно розріджене повітря, різкі зміни тепла та холоду. Ось в таких «екстремальних» умовах, на висоті більше 2000 м, серед голих скель і кам'янистих осипів цвіте щоліта овіяний легендами прекрасний едельвейс.

Люпин - прекрасні свічки
Мимоволі дивуєшся, коли проїжджаєш влітку по путівцях. Розтягнулися довгі свічки люпину від кінця і до краю, перетворили в лілово-синій океан занедбані луки. Хто таку красу виростив? Люпиновий чудо природи полягає в тому, що для густих заростей квітки досить того, щоб одне насіння випадково впало, і його підхопив вітер. Навіть безплідні пісковики можуть бути засіяні люпином, тому що його коренева система сильно розгалужується і може витягти корисні речовини з глибинних шарів грунту.


   2012