404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Карнавал тюльпанів
Квітучі тюльпани - картина вражаючої краси! За яскравості і різноманітності забарвлення з ними не може зрівнятися жодна з весняно-квітучих культур. Пишне, воістину карнавальна хода триває близько 1,5 місяців, а спогад про їх цвітінні зберігається на цілий рік. Трохи історії Тюльпан з глибокої давнини користувався великою любов'ю у різних народів. Перші відомості про нього пов'язані з Персією.

Конкурс: Вирощування гейхери з насіння
і це - 27 лютого.

Сорти баклажанів
Виявляється, баклажан - багаторічник, а ми вирощуємо його як однорічник. Плодом баклажана може бути ягода різного забарвлення і форми. А не тільки синій циліндр: грушоподібної, кулястої, змієподібної з білою або зеленуватою щільною м'якоттю, без гіркоти. Забарвлення шкірки плодів варіюється від темно-коричневою з червонуватим відтінком, коричневою з сіруватим відтінком до жовтого або сірувато-зеленою.

Адоніс - коханий Венери
У літературі неодноразово згадується красива легенда про рослину горицвіт, латинська назва якого адоніс. Ця легенда була дуже популярна в Стародавній Греції, але найбільшої популярності досягла в епоху Відродження, коли на сюжет легенди про Венеру і Адонісі створювалися численні живописні та скульптурні твори .

Кохія венічний - «літній кипарис»
Останнім часом ця рослина стало особливо популярним, називається воно кохия венічний. За свою схожість з кипарисом його також називають «літній кипарис», хоча до хвойних воно відношення не має. Відноситься до сімейства лободових.

Астра
     Астра однорічна - одне з найпопулярніших рослин. Розмножуються айстри тільки насінням. По висоті рослини діляться на три групи. Високі - 50-80 см, середні - 30 - 50 см, низькі - до 30 см. Щоб айстри зацвіли рано, їх вирощують у теплиці або в ящику . В середині березня висівають насіння.

Така багатогранна красоля
Важко уявити собі сад без дивовижного декоративного рослини - настурції. Ніжна зелень листя і бризки яскравих помаранчевих, червоних, вишневих або жовтих квіток навряд чи залишать когось байдужим.

Правильний підхід до вибору інструментів для роботи у своєму саду
Знати, що ви хочете побудувати і посадити, - це одне. Але щоб втілити все це в життя, потрібні надійні джерела придбання матеріалів, підходящий інструмент і продумані послідовні дії. У цьому розділі ви дізнаєтеся, які інструменти необхідні і в які варто вкладати гроші. Для того щоб ваша діяльність по облаштуванню саду була успішною, слід засвоїти деякі основні принципи організації будмайданчика у власному саду.

Самий ранній, найперший - Ерантіс незрівнянний!
Ерантіс поки в наших садах - рідкісна рослина, початківця квітникаря, можливо, відлякає химерне і маловідоме назву, але смію вас запевнити - в агротехніці він не складний. І з лишком віддячить вам за ваші турботи яскравим, радующим душу сонячним цвітінням!

Іван-чай - рожевий туман
Коли цвіте кипрей, на лісових просіках, луках, сонячних узліссях більше двох місяців клубочиться рожевий туман . Вже дуже красивий цей дикун! А за свої дивовижні властивості кипрей прозвали іван-чаєм. Завдяки йому прославилося в Європі село капор. Тутешні селяни заготовляли листя і квітки зніту і готували дивовижний російський чай.


   2012