404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Редька зла, а всім мила
     У народі говорять: « Редька зла, а всім мила ». Звичайно ж, « зла »лише редька звичайна. А зелена редька, маргеланская - соковита і негорькая. Саме через салатних властивостей і полюбилася вона багатьом городникам, витісняючи старі гіркі сорти.

Водяника, або шикша
     Водяника (E mpetrum ) - рід вічнозелених низькорослих сланких чагарничків сімейства Вересові з листям, схожими на хвоїнки, і непоказними квітками; широко поширені в Північній півкулі, також зустрічаються в Південній Америці.

Петров хрест, або Цар-трава
     Якщо ви раптом побачите, як з-під землі стирчать якісь блідо-рожеві лахміття з палець завдовжки, знайте, що вам довелося зустрітися з Петровим хрестом. Хоча, звичайно ж, поміркувати над тим, що це таке, в будь-якому випадку, доведеться. Надто вже рослина незвичайне, не відразу і зрозумієш, що це таке.

Курильський чай і його користь
Рослина це відомо багатьом квітникарям під назвою перстач чагарникова . Своє питний ім'я воно отримало за те, що в минулому від Уралу до Курил висушене листя і квітки використовували для приготування чаю. Прямостояче або розпростертий чагарник досягає висоти 50-150 см з яскраво-жовтими квітками діаметром до 3 см. Зустрічається він у всіх районах Далекого Сходу і Сибіру, ?

Витончені вигини спіреї
Назва спірея отримала від грецького слова 'speira' - вигин. Гілки вельми витончені і у більшості видів красиво згинаються, що і послужило приводом для латинської назви роду. Але у нас є і своє народна назва цього чагарнику - таволга (з наголосом на півдні на останньому складі, а на півночі - на першому).

Мавпячий квітка
Щороку я, як, напевно, майже всі квітникарі, саджу нові літники, мріючи про небувале, самому яскравому і незвичайному квітнику. У минулому сезоні зробила ставку на низькорослі мімулюс і не прогадала. Як ботанік я уявляла собі цю рослину з родини Ранникові, але як квітникар познайомилася з ним вперше. Тим цікавіше було спостерігати, як з крихких сходів виростали міцні рослини, на яких потім з'являлися різнобарвні двогубі грамофончики.

Чудові види тюльпанів
Існує легенда про тюльпани, згідно з якою в бутоні жовтого тюльпана закладено щастя. До щастя ніхто не міг дістатися через те, що бутон не розкривався. Коли маленький хлопчик, що гуляє з мамою, вперше побачив прекрасний жовтий бутон і зі щасливою посмішкою побіг до нього - тюльпан розкрився. З тих пір вважається, що подаровані тюльпани приносять щастя або, як мінімум, гарний настрій Як зараз пам'ятаю, героїня милою стародавньої кінокомедії «Підкидьок» з двох зол: « Дівчинка, чого ти більше хочеш: щоб тобі відвернули голову або поїхати з нами на дачу »- вибрала дачу.

Агротехніка півоній. Частина 1: Вибір і підготовка місця для посадки
При створенні гарних умов під час посадки і в процесі вирощування піони ростуть на одному місці 25 - 35 років. У літературі є відомості про квітучих кущах у віці 50 років і старше. Агротехніка півоній. Частина 1: Вибір і підготовка місця для посадки Агротехніка півоній. Частина 2: Посадка Агротехніка півоній.

Сонечко в саду
Чарівний яскравий кореопсіс здатний радувати цвітінням весь сезон - з кінця весни до початку осені. У нього безліч дивно соковитих по тону квіток.

Лікарські трави й рослини - Частина 1.
Застосовувати лікарські рослини для оздоровлення хворих люди стали з незапам'ятних часів. Зараз достовірно встановлено, що ще стародавні шумери в III тисячолітті до нашої ери знали й успішно користувалися більш ніж двадцятьма тисячами рослин у благо людського організму . Принаймні, саме цим часом датується перша знайдена археологами шумерська табличка з письменами, що зберегли п'ятнадцять рецептів різних зіль.


   2012