404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Місячний календар. Грудень 2010.
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті. Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом.

Смородина - відводками
Колись в мого батька були значні посадки смородини. Про морозильних камерах тоді ще не знали, тому, в основному, ми готували з неї варення. А що може бути смачніше, ніж білий хліб зі смородиновим варенням і стакан молока! Але батьків не стало, сад заріс акацією і бузиною. Нещодавно я вийшов на пенсію і вирішив переїхати в будинок батьків.

Грудень. Народний календар
У стародавніх римлян грудень був десятому місяці в році і називався децембер (від латинського слова «децем»-десять). Давньоруська назва грудня - холодець (холоне все від морозів). Було й інше прізвисько - хмурень (все частіше і частіше хмуриться небо). Середньомісячна температура в європейській частині Росії мінус 8 ° С, з коливаннями від мінус 38,8 ° (1892 р.

Мальваструм родом з Південної Африки
Мальваструм родом з Південної Африки. Відноситься до сімейства мальвових. Мальваструм можна без перебільшення назвати невеликим квітучим дивом.

Вертикальне озеленення
Вертикальне озеленення застосовують для декоративного ефекту на ділянці і захисту будівель, майданчиків відпочинку, дитячих майданчиків від шуму, вітру, пилу і перегріву. Вертикальне озеленення зручне тим, що здатне в порівняно короткий термін створювати щільне мальовниче зелене покриття вертикальних стін (альтанок, підпірних стінок та інших споруд).

Молодило, заяча капуста, або квітка Юпітера?
Навколо нас стільки цікавого і непізнаного. А ми чомусь зазвичай ігноруємо це і біжимо за новим, модним, але не завжди кращим. Останнім часом все захопилися рослинництвом. Альпінарії, розарії, висячі сади та інші іноземні модні штучки. А в селі у кожної господині на погребі споконвіку була альпійська гірка і розарій одночасно. В епоху Середньовіччя вже знали про лікувальні властивості молодила, тому вирощували його.

Плямиста гейхера
Часто, задовго до ботаніків, рослина відкривають і починають використовувати в медицині та кулінарії прості люди. І гейхера не виняток. Американський варіант англійської назви гейхери - герань плямиста.

Мої перші петунії
В минулому році купила дачу. На жаль, сталося це подія вже в липні - так що з посадками квітучих летников я запізнилася. І ось в лютому, накупивши купу гарних пакетиків з насінням, посадила петунії. Як і належить, накрила плівкою, кожен день провітрювала, стежила за вологістю. Через 6-7 днів з'явилися ледве помітні паростки.

Аліссума бурхливі хвилі
Аліссум морський, або каменнік (Alyssum maritimum). Сімейство капустяні - Brassicaceae. Рід алиссум об'єднує близько 100 видів. Більшість з них дико росте в країнах Середземномор'я, часто на сухих кам'янистих місцях, з чим і пов'язана назва «каменнік». Компактний рослина висотою до 10 см. Кущ у аліссума густоветвистий з довгастими матово-зеленими листочками. Квітки зібрані в гроновидні суцвіття.

Рододендрони - величаві уродженці Тибету
Рододендрони - численний рід, який по праву вважається одним із шедеврів природи. В першу чергу, - через рясний, чудового і раннього цвітіння. Коли сад або парк виглядає ще дуже понуро, стати красивим і наповнитися фарбами йому можуть допомогти саме ці чудові, хоча й досить вимогливі у відході рослини.


   2012