404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Роман з камеліями
Перший опис камелії відноситься до XVII ст. Його зробив єзуїтський монах-фармацевт Георг Йозеф Камеллус, він же перший привіз цю рослину до Європи. Знаменитий шведський ботанік Карл Лінней саме в його честь назвав рослина камелією. Втім, в історичних анналах є і більш ранні згадки про це прекрасному квітці. У 1725 році до н.е.

Дельфініум, або квітка - легенда
Назва пов'язана з формою квітки. Греки, зокрема Діоскорид, (в 1веке в своєму основному творі »Про лікарські засоби» описав всі відомі медикаменти рослинного, тваринного і мінерального походження) порівнювали бутони з головою дельфінів (delphinos).

Цвітна капуста - корисно і смачно!
Цвітна капуста, як і брокколі, член сімейства хрестоцвітних, Brassica coleracea. Біла частина - це не плоди і не листя, а короткі пагони.

Снежноягодник
Більше 200 років в різних країнах використовують для прикраси ділянок цей невибагливий, невисокий, витончений чагарник з рясними, досить великими плодами, які буквально закривають весь кущ і тримаються мало не до весни.

Що робити з Мокрець?
Ця рослина зустрічається в городах, садах, на засмічених територіях, біля будинків. З кожної насіннячка воно утворює тонкі пагони, які розповзаються в різні боки і вкорінюються, через два тижні з'являються квітки, ще через два - тисячі насінин, що розсипаються навколо і швидко проростають.

Настурція: хороша і для саду, і для салату
Всі квітникарі знайомі з цим красивим рослиною. Називається воно красоля. Крім цього дуже поширеного назви має й інші - кольоровий салат, капуцин, іспанська крес. Привезено ця рослина в Європу з Південної Америки. У наших широтах красоля виростає як однолітник.

Місячний календар. Березень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті. Нагадуємо, що в календарі наведені лише приблизні рекомендовані і Нерекомендовані роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячний календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Хризантема - золото Вашого саду!
Хризантеми прикрашають наші сади яскравими фарбами з липня до пізньої осені, коли більшість інших рослин уже давно завершили цвітіння. Незважаючи на дощ, вітер і холод, маса яскравих квіток з холодним, гіркуватим ароматом тримається на кущах хризантем до глибокої осені.

Вересень. Народний календар.
Астрономічне початок осені - 22 (23) вересня-день осіннього рівнодення, закінчення - 21 (22) грудня - день зимового сонцестояння. Погодоведи і агрономи початок осені рахують зі терміну стійкого переходу середньодобової температури повітря нижче 10 ° тепла - в середньому з 15 вересня.

Клематис лізе на стіну
Останнім часом садівники все більше захоплюються вирощуванням клематиса. Це надзвичайно красива, рясно квітуча багатолітня ліана. Стебла деревні, гнучкі, на зиму відмирають або зимують під теплим укриттям. Квітки діаметром шість - десять сантиметрів і більше завжди повертаються до сонця. Перед цвітінням непогано посипати землю деревною золою. Другу підгодівлю роблять у період цвітіння: на десять літрів води беруть дві столові ложки рідкого добрива «Веселка» або «Квіточка», або нітрофоски і одну столову ложку гумату калію, витрачають по десять літрів на одну рослину.


   2012