404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Корисні напої з плодових і ягідних рослин
Плодові і ягідні рослини широко використовують при складанні дієтичних раціонів, при лікуванні хворих, що страждають різними захворюваннями. При серцево-судинних захворюваннях (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, інфаркт міокарда, недостатність кровообігу та ін) особливо корисно застосування плодів і ягід.

Вовчок - ворог хорошого врожаю!
Найчисленніша група облігатних підземних паразитів - заразіховиє. Рід вовчок - Про robanche в порівнянні з іншими родами сімейства відрізняється винятковою різноманітністю видового складу (відомо до 120 видів).

Вирощуємо декоративний лук
Декоративні луки - Алліум, відрізняються великою різноманітністю і здатні прикрасити будь-який сад яскравими кульками своїх суцвіть . Невибагливі цибулинні рослини починають розпускатися наприкінці весни і надовго "застигають" на піку краси. І навіть після закінчення цвітіння, під час дозрівання насіння, засихають головки декоративних луків виглядають вельми привабливо.

Красиві і ... небезпечні
Вирощуючи в саду декоративні рослини, ми часто навіть не здогадуємося, що багато хто з них таять в собі небезпеку. Якісь види отруйні, інші містять пекучий молочний сік, треті можуть викликати алергічні реакції, у четвертих гострі шипи й колючки. Особливо небезпечні ці рослини для маленьких дітей, що грають з усім, що потрапить на очі.

Заміокулькас
Це кімнатна рослина з'явилося в нашій країні порівняно недавно, хоча було описано ботаніками ще в 30-х рр.

Улюбленці грецьких богів - піони
     «Улюбленці грецьких богів і китайських імператорів» - так образно кажуть про півонії. Перші згадки про них як декоративних рослинах відносяться до I в.

Різнобарвні синюхи
Синюха захоплює і чіпає мене нескінченно. Зазвичай її сині та білі мітелки півтора місяця притягують до себе погляд. А ще я завжди вловлюю в саду її дивовижний запах - тонкий, ніжний, вишуканий, чимось нагадує жасмин. Моя улюблена синюха блакитна (Роlemonium caeruleum) - з одного сімейства (сінюхових) з флоксами, хоча рослини і не схожі один на одного.

Аліссума бурхливі хвилі
Аліссум морський, або каменнік (Alyssum maritimum). Сімейство капустяні - Brassicaceae. Рід алиссум об'єднує близько 100 видів. Більшість з них дико росте в країнах Середземномор'я, часто на сухих кам'янистих місцях, з чим і пов'язана назва «каменнік». Компактний рослина висотою до 10 см. Кущ у аліссума густоветвистий з довгастими матово-зеленими листочками. Квітки зібрані в гроновидні суцвіття.

Його величність - Амарант
Про амарант я дізналася від однієї моєї доброї знайомої. Ми з нею давно не бачилися і якось перетнулися. Я зайшла в гості й приємно здивувалася, побачивши, що її город усіяний дуже незвичайними, красивими рослинами з червоними, бордовими і малиновими квітами.

Фанфан - тюльпан!
Прекрасні весняне квіти, які подарують настрій Вам і Вашим близьким! Яскравість фарб, витонченість форми і простота обробітку зробили тюльпан одним з найулюбленіших садових квітів.


   2012