404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Роза. З історії культури
Перші документальні історичні свідчення культури троянд відносяться до території Туреччини. Близько п'яти тисяч років тому шумерський цар Сарагон I, повертаючись з військового походу, привіз до міста Уру кущ троянди. Письмові відомості про це були знайдені при розкопках царських гробниць халдеї в Уру.

Як засушити квіти?
Безсумнівно, літо - найкраща пора для засушування квітів, що ростуть у Вашому саду, для того щоб Ви могли насолоджуватися їх красою не тільки влітку, але і в холодні пори року! Слідуючи нехитрим радам, Ви зможете зберегти пишність садових квітів у Вашому будинку і взимку.

Іксора - полум'я джунглів
Будь-хто, хто бачив цю рослину квітучим, не міг не піддатися його чарівності. Поєднання темно-зеленою глянсуватою листя з яскравими або білими шапочками квітів виглядає дуже ефектно.

Редис - невибагливий весняний улюбленець
На дворі вже зійшов сніг і стоять перші теплі деньки? Бігом висаджувати редис. Правда, на відкритому грунті насіння починають висівати з травня, але от в парниках вже пора висівати наш улюблений невибагливий овоч. Редис буде радувати вас майже весь сезон, якщо ви не полінуєтеся і будете висаджувати нові грядки з інтервалом в 1-2 тижні. Тепер зупинимося на виборі місця під грядку.

Період спокою у кімнатних рослин.
Дуже багато різної літератури розповідає нам про рослини, але практично одне і теж: добриво, вологість повітря, вода, світло, тепло. Хоча ніхто і ніде майже не згадує про ще не менш важливому періоді, супроводжує життя рослин. Це - період глибокого спокою. Він пов'язаний з тим, що світловий день коротшає настільки, що світла для активного зростання не вистачає.

Рододендрон, або рожеве дерево!
Рід рододендронів великий і різноманітний. У нього входять вічнозелені, напіввічнозелені і листопадні чагарники, чагарники, а іноді і дерева.

Лютий. Народний календар
У древніх римлян лютого присвячувався покаяння в гріхах і пам'яті покійних і назвали його в честь бога підземного царства Фебруусу. За іншою версією - ім'я місяцю було дано за назвою обряду культового очищення від гріхів, покаяння в Стародавньому Римі - februarius (лат. - очисний), оскільки в ті часи лютий був останнім місяцем у році.

Борошниста роса або біла напасти
На жаль, багатьом садівникам хороша відома ця хвороба рослин. Вона зустрічається не тільки на садових деревах і чагарниках, але і на овочевих культурах (огірках, кабачки, патисони), а також на багатьох кольорах.

Боротьба з бур'янами на садовій ділянці
Всім дачникам неприємно бачити на своєму городі бур'яни. Кожен садівник знає, як важко з ними боротися. Ми використовуємо різні методи, але, на жаль, бур'яни зникають на нетривалий час, а потім з'являються знову. Як їх позбутися назавжди або на три-чотири роки? При влаштуванні квітника або при освоєнні цілини для придушення швидкого росту бур'янів треба виділити ділянку, яку необхідно вичистити від бур'янів.

Профілактика бактеріального раку
Серед хронічних хвороб багаторічних культур (виноград, плодові, ягідні, троянди та ін) особливо небезпечний бактеріальний рак, що наносить відчутної шкоди економіці господарств.


   2012