404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Гіпоцірта - поцілунок літа
     У цього чудового рослини сімейства геснерієвих жовті або помаранчеві квітки схожі на складені для поцілунку губи. Будь то ампельна рослина в підвісному кашпо або звичайний квітку в горщику на підвіконні - гіпоцірта стає все більш популярною у любителів кімнатного квітникарства.

Цар чагарників - Рододендрон
В садівничі центри весна приходить завжди трохи раніше. Квітникарі і дачники там її і зустрічають. А все тому, що про чень вже їм не терпиться відкрити сезон, купити і посадити щось суперрозкішний. Наприклад, рододендрон.

Лишайник
Стовбури молодих яблунь чисті, а стовбури старих покрилися лишайниками. Як від них позбутися і чи треба? Що вони собою являють? повітря до внутрішніх частин дерева. Крім того, під таким наростом зберігаються щитівки та інші шкідники. Присутність лишайників на деревах вказує на екологічно чисте середовище.

Пижмо звичайна
Пижмо звичайна (дика рябінка) - Tanacetum vulgare. Сімейство складноцвіті - Compositae. Народні назви : польова горобина, глистник, горлянка, девятільнік жовтий, маточник, пижмо дика, горбинкою, біреоту, львацахік, гвіріла.

Плоскорізи Фокіна
Хочу розповісти про використання на городі пласкорізів Фокіна. Зараз вони є у всіх магазинах, які продають садовий інвентар. А років 10 тому про пласкоріза не чули. Ми випадково натрапили на цю статтю самого пенсіонера Фокіна про те, як він придумав плоскорізи і як їх використав.

Чи не луком єдиним
Не секрет, що грунтові овочі смачніше і корисніше тепличних, тому так бажані весняні дари з грядки. І перші серед них - багаторічні луки. Звичайно, ми й раніше приділяли їм увагу. Але навряд чи в когось на городі є скільки-небудь повна колекція. Тому ми і вирішили докладно поговорити про багаторічні луках.

І квітка і овоч
З цією рослиною довелося познайомитися спочатку як з квіткою, і лише пізніше дізнався, що є і городні його види. Мова йде про портулак.

Наперстянка - серцева трава
Наперстянка червона, або наперстянка пурпурова (Digitalis purpurea) - трав'яниста дворічна рослина сімейства норичникових. У культурі в перший рік вегетації утворює густу розетку прикореневих листків, а на другий рік - генеративні пагони; рослина цвіте і плодоносить. Корінь мичкуваті. Стебла висотою 30-150 см, поодинокі або їх кілька, прямостоячі, борознистих, густо вкриті простими і залозистими волосками.

«Хитрий» і підступний вівсюг
Різноманітний і багатогранний світ рослин. Одним з цікавих представників флори є вівсюг, або дикий овес - родич культурного вівса.

Хвощ - бур'ян чи лікарю?
     Кожну весну серед підростаючого різнотрав'я місцями стирчать бліді стебла, схожі на щільно розставлені стріли.


   2012