404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


«Корінь життя» - женьшень
     У народній медицині з найдавніших часів, особливо в країнах Східної Азії, видатне місце відводиться «кореня життя» - женьшеню . Йому приписують виняткові цілющі властивості мало не від усіх хвороб.

Ваша плантація суниці
Суниця сорту Сельва утворює напіврозкидистою кущ з темно-зеленими листками. Квітконоси середньої товщини і розташовуються нижче рівня листя. До хвороб сорт дуже стійкий, на листках до кінця сезону практично не буває плям.

Підкорити горця
Відверто кажучи, едельвейс в порівнянні з іншими квітами зовсім не вражає красою. Але це тільки на перший погляд. Цей невеликий квітка оповитий безліччю таємниць.

Застосування і види Баданів
Перший вид роду, бадан товстолистий (Bergenia crassifolia), був описаний Карлом Ліннеєм в 1760 році за екземплярів, надісланим з Петербурга, куди їх привезли учасники однієї з сибірських експедицій. Лінней відніс невідоме рослина до роду Ломикамінь і дав відповідну назву: ломикамінь товстолистий. Потім ботанік Конрад Менхим відніс бадан в окремий рід - Бергені, яка була названа на честь цілителя Карла Августа фон Бергена.

Ворсувального шишка повертається.
В зеніті літа наші сади рясніють десятками різних яскравих квітів, наповнені їх неповторним запашним ароматом. Проте, досвідчені квітникарі влітку пам'ятають про час зимових холодів і дбайливо вирощують сухоцвіти - рослини, здатні зберегти пам'ять про літо і прикрасити наші оселі аж до приходу наступної весни.

Підступна ягода
     Літні лісу привільні, щедрі. І чогось у них немає - і грибів, і ягід, і їстівних трав! Тільки не марнотратства і не збирай що попало. Будь-яке заняття в лісі не повинно розоряти ліс та не бути згубним і для нас самих. Особливу обережність треба проявляти до збору ягід .

Агротехніка вирощування цвітної капусти
Для отримання хорошого врожаю цвітної капусти величезне значення має правильний вибір місця для посадки. Кольорова капуста воліє вологі і родючі грунти. При нестачі вологи або на бідних грунтах з розсади почнуть формуватися жовті і пухкі маленькі качани, які не придатні для харчування.

Лайка трава
Багато з лікарських трав володіють дивовижною здатністю «відшукувати» хворий орган і вибірково впливати на ту чи іншу хворобу, діючи поступово і м'яко. C іншого боку, одні й ті ж трави знаходять застосування при самих різних недугах. Згадаймо хоча б широковідомий звіробій - траву від 99 хвороб.

Плоскорізи Фокіна
Хочу розповісти про використання на городі пласкорізів Фокіна. Зараз вони є у всіх магазинах, які продають садовий інвентар. А років 10 тому про пласкоріза не чули. Ми випадково натрапили на цю статтю самого пенсіонера Фокіна про те, як він придумав плоскорізи і як їх використав.

Особливості грунту, які потрібно враховувати в землеробстві
Висловлюючись по-науковому, грунт - це жива структура, що залежить від навколишнього середовища. Утворилася грунт під дією фізичних, хімічних і кліматичних змін, які спричинили за собою зміну верхнього шару землі, що стикається з нижнім шаром атмосфери.


   2012