404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Курс «зеленого перукаря»
Вже багато століть європейські сади прикрашають створені майстерними садівниками «живі» піраміди, конуси, кулі. У мене давно свербіли руки зробити яку-небудь стрижену фігуру, нехай навіть дуже нескладну, хоча б конус. Читання книг спочатку протверезило: європейці «обробляли» вельми екзотичні для нас самшит, тис, мирт і лавр.

Капустянка - земляний рак
У багатьох садівників може рано чи пізно виникнути питання: "А що це за круглі дірки в грядках? І чому сходи стали гинути? І як уберегти посіви від цих явищ? »А розкопавши ці дірочки, ви побачите там купу маленьких яєць.

Листочки-голки араукарії
Араукарія . Найкрасивіше кімнатна вічнозелена рослина з усіх хвойних порід. Гілки розташовуються на прямому стволике правильними горизонтальними поверхами. Хвоя дрібна, лінійна, біля основи потовщена, загострена, але не колючий.

Якщо не цвіте їжачок
Ехінопсіс - найпоширеніший рід кактусів і, напевно, найбільш простий у догляді. Ці рослини не привертають до себе особливої ??уваги, поки не почнуть квітнути. Цвітіння, на жаль, нетривалий, але дуже ефектне.

Одна з роду
Саме так сказав би про Керрі ботанік, оскільки в цьому роді числиться один-єдиний вид - Керрі японська (Kerria japonica). Дивно, чому Керрі рідкісна в наших садах. Вона досить симпатична завдяки вишуканій графичности пагонів і листя і пронизливої ??«курчачі» жовтизні квіток. Багате цвіте близько місяця, починаючи з останніх днів травня, а в кінці літа зацвітає повторно, правда цього разу необільние.

Хвороби плодів і ягід при зберіганні
Що таке паразитарні та фізіологічні хвороби? Всі хвороби плодів і ягід можна підрозділити на паразитарні та фізіологічні. Перші відомі під словом «гнилі», утворюються в результаті діяльності різних грибів, другі - результат порушень життєвих функцій організму: побуріння шкірочки або м'якоті яблука, скловидність.

Посадив дід ріпку ...
Мало хто пам'ятає, що наші предки саме ріпу, а не картоплю, називали другим хлібом. Недарма в народі склали казку про ріпку та останні дні вересня називали «репорезамі»: у цей час заготовляли коренеплоди і відправляли возами на базар. Основною овочевою культурою ріпа була не випадково: дозріває швидко, дає хороший урожай (деколи виростає пудовий коренеплід), містить легко засвоювані білки і вуглеводи, біологічно активні речовини, вітамін С (до 60 мг%) і каротин.

Плями - це погано
Небезпечна хвороба аскохітоз, збудником якої є гриби, може вразити гарбуз, дині, кавуни, горох, буряк, огірки, смородину, агрус, деякі інші культури. Виявляється появою плям різної форми і кольору (частіше - світло-сірих) з темною облямівкою.

М'ята м'ятна.
М'ята - найдавніше пряно-ароматична рослина, відома і вживана людиною ще до нашої ери. Ботаніки відзначають дуже багато видів цієї рослини, пов'язують родову назву Mentha з іменем німфи минтаю. У «Метаморфозах» Овідія знаходимо, що богиня підземного царства Персефома перетворила прекрасну німфу в пряну пахучу рослину і присвятила його Афродіті. Від давньогрецької назви «minthe» рослина отримало свою латинську назву «mentha».

До - Ре - Мі - Квасоля!
Квасоля є одним з найдавніших культурних рослин планети. В даний час квасоля займає серед бобових друге місце в світі після сої. В Росію квасоля потрапила порівняно недавно - в 16 столітті - з Туреччини і Франції. Спочатку її називали бобами і спеціально вирощували тільки в декоративних цілях.


   2012