404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Бузина
Кущ бузини завжди був невід'ємною частиною сільського двору. А все тому, що рослина відлякує мишей, павуків, мух, які не витримують її різкого, не приємного їм, специфічного запаху. Але її охоче відвідують птиці. Поселяючись в чагарнику, вони поїдають ягоди і допомагають розселенню цієї рослини. Бажано в саду слід мати хоча б один кущ, а краще декілька кущів бузини. Розмножують її насінням, кореневими відростками.

Березень. Народний календар.
Астрономічне початок весни - 20 (21) березня - день весняного рівнодення (день дорівнює ночі), закінчення - 21 (22) червня-дні літнього сонцестояння. Синоптики початок весни відносять до терміну, коли середня добова температура повітря піднімається вище 0 ° - в середньому з 6 квітня.

Фузаріоз: зупинимо в'янення рослин
Фузаріоз - розповсюджена та небезпечна грибкова хвороба. Рослини уражуються в будь-якому віці. Гриб знаходиться в грунті і проникає в рослину через грунт і ранки. У молодих рослин захворювання проявляється у вигляді загнивання коренів і кореневої шийки . У цих місцях тканини буріють, стебло стає тоншою, листя жовтіє.

Всі відтінки червоного
Барбатус можна зустріти не тільки на клумбах, але і в дикому вигляді. Побачиш десь серед поля його яскраві суцвіття, помилуєшся квітами і мимоволі виникає думка: «Звідки ти тільки тут взявся»? Додому повертаєшся з букетиком тендітних дрібних гвоздичок. У догляді це рослина невибаглива, довго цвіте, вражає своїми колірними комбінаціями.

Підживлення овочів органічними добривами
Існує багато прийомів підвищення врожайності овочевих культур. Серед них провідне місце займає підживлення органічними добривами (гній коней, великої рогатої худоби, свиней, кролів, кіз і овець, пташиний послід, гнойова рідина, торф, перегній, побутові відходи, фекалії і компости на їх основі). Вміст поживних речовин в них і властивості цих добрив різні, тому без аналізу їх застосовувати не рекомендується.

Раціональне використання папоротей
     Папоротніковідние являють собою найбільш давню групу вищих рослин. З давніх пір в уявленні багатьох народів папороті зв'язуються з різними забобонами і легендами, що багато в чому обумовлено отруйними властивостями значної частини папоротніковідних.

Пижмо звичайна
Пижмо звичайна (дика рябінка) - Tanacetum vulgare. Сімейство складноцвіті - Compositae. Народні назви : польова горобина, глистник, горлянка, девятільнік жовтий, маточник, пижмо дика, горбинкою, біреоту, львацахік, гвіріла.

Колорадський жук - картопляний ворог № 1
Порівняно недавно, років 50 тому колорадського жука не було в нашій фауні. А менше, ніж 100 років тому його не було і в фауні європейської (Палеарктічеськой). « Історію з географією »колорадського жука для зручності можна зобразити у вигляді списку: 1824 Американський ентомолог Томас Сей вперше описав новий для науки вид комахи, згодом отримав назву Leptinotarsa ?

Білокрилка ненажерлива
Білокрилка - справжній шкідник рослин. Ці дрібні літаючі комахи трохи схожі на мініатюрних білих метеликів, роєм злітають над потривоженим рослиною.

Готуємося до липня
Липень - розпал літа, пора дозрівання багатьох овочів, ягід і літніх сортів плодових культур. При неодночасно дозріванні ягід урожай збирають у два - три прийоми.


   2012