404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Рослини для куточка відпочинку
Рекомендуємо місце відпочинку засадити різними рослинами. Помилки, допущені в процесі озеленення вузького простору, набагато більш помітні, ніж на більш великої площі інших частин саду.

Наша Рябінушка
Чимало пісень складено про дерева нашої Батьківщини, але навряд чи є у нас ще таке «пісенне» дерево, як російська Рябінушка, як її називають в народі. Ботаніки буденно охрестили її горобиною звичайної. Втім, може бути, так треба було вчинити, щоб цю звичайну для нашої країни горобину, яка поширена по всій лісовій і лісостеповій зоні європейської частини Росії, легше було відрізнити від тридцяти трьох інших її видів, теж ростуть у наших лісах.

Зберігання гладіолусів
Коли викопувати бульбоцибулини і де зберігати посадковий матеріал. Термін викопування клубнелуковіц залежить головним чином від термінів цвітіння і зрізання. Для дозрівання клубнелуковіц і дітки з дня цвітіння і зрізання має пройти 30-40 днів.

12 порад садівникам в січні
Порада № 1 Садівники, які виростили зимові сорти яблук і прибрали їх в сховище, повинні пам'ятати, що в січні при оптимальних умовах (температурі 1-0 °, відносній вологості повітря 60-70% і хорошої вентиляції) закінчується термін зберігання наступних сортів: Антонівка звичайна, Осіннє смугасте , Осіння радість, Коричне смугасте, Помаранчеве, Бессемянка Мічурінське, Народне, Лобо, Челіні, Мекінтош .

Криптантус
Якщо розглядати забарвлення листя всіх бромелієвих, то у криптантус вона сама різноманітна і візерунчаста. А розетки криптантус наймініатюрніші в сімействі. Так що сплутати їх з іншими квітами цього сімейства навряд чи можна.

Раціональне використання папоротей
     Папоротніковідние являють собою найбільш давню групу вищих рослин. З давніх пір в уявленні багатьох народів папороті зв'язуються з різними забобонами і легендами, що багато в чому обумовлено отруйними властивостями значної частини папоротніковідних.

Задовго до прибирання
     Підготовку до зберігання овочів радимо починати задовго до їх збирання і навіть до посіву .

Жовтень. Народний календар.
У стародавніх римлян жовтень був восьмим місяцем у році і називався Октобер (від латинського Октоїх - вісім). Давньоруська назва жовтня - брудним: часті дощі упереміж зі снігом перетворюють землю на брудне місиво. В українському «зике цей місяць називається жовтень (жовтіє листя), а в білоруському - кастричнік (від слова кастра - продукт переробки льону).

Символ достатку - ялівець
Життя в лісі зовсім завмирає в короткі грудневі дні. Снігом заметені стежки, і кущі ялівцю сховалися сніговою ковдрою з головою. Ті, які вище, так само красиві, як їли, і іноді теж служать різдвяним деревом. Це полудерево-напівчагарник дуже корисно. У горах Таджикистану росте ялівець, який місцеві жителі називають арча.

Боротьба з бур'янами на садовій ділянці
Всім дачникам неприємно бачити на своєму городі бур'яни. Кожен садівник знає, як важко з ними боротися. Ми використовуємо різні методи, але, на жаль, бур'яни зникають на нетривалий час, а потім з'являються знову. Як від них позбутися назавжди або на три-чотири роки? При влаштуванні квітника або при освоєнні цілини для придушення швидкого росту бур'янів треба виділити ділянку, яку необхідно вичистити від бур'янів.


   2012