404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сортові гібіскуси. Любов, терпіння і труд.
Існує безліч видів і сортів гибискуса. У південних областях як нашої країни, так і зарубіжжя широко розповсюджений гібіскус Сирійський, росте він і квітне повсюдно під відкритим небом і радує око великою кількістю квітів. Є й кімнатна рослина, от про нього і хочу рассказть. Часто його називають «Китайський розан», але до троянд гібіскуси не мають ніякого відношення, - це сімейство мальвових.

В огірках - не вода
Те, що в огірку 95 відсотків води і він практично не містить корисних речовин, не відповідає дійсності. Огірок - справжній цілитель від багатьох хвороб. Давайте звернемо увагу на рідину, що міститься в цьому овочі. Це не проста вода, а створена природою рідина, багата макро-і мікроелементами. В ній є бор, залізо, йод, калій, кальцій, кобальт, кремній, марганець, мідь, молібден, сірка, цинк, фосфор і т.

Вирощування мирта
Батьківщина цього вічнозеленого дерева або чагарнику - Південна Європа та Північна Африка. У природних умовах зростання висота мирта досягає 3 метрів. Мирт вважається швидше садовим рослиною, ніж домашнім, що, однак, не заважає багатьом квітникарям вирощувати його в квартирах.

Фіалка - квітка імператриці Жозефіни і емблема Наполеоніда.
Глава з книги чудового біолога і педагога Миколи Федоровича Золотницького (1851-1920), «Квіти в легендах і переказах». Перше видання цієї книги було в 1913 році (Після цього книга неодноразово перевидавалася).

Цикламен - ніжні метелики
Цикламен, дряква, альпійська фіалка (Cyclamen). Сем. первоцвіти - Primulaceae. Рід налічує близько 55 видів. У природних умовах росте в Азії та Середземномор'ї. У культурі поширені гібриди та сорти цикламена персидського (Cyclamen persicum). Багаторічна трав'яниста рослина з клубневидне кореневищем і розеткою довгочерешкові, округло-ниркоподібним листя.

Манжетка
Англійці називають цю рослину Lady's Mantle, німці Frauenmantel, що означає «дамська накидка». Наукове російська назва - манжетка, одне з народних назв - заяче пальтечко.

Місячний календар. Серпень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом.

Гарбуз з чорними насінням
Фіцефалія, або гарбуз фіголістная, вона ж - гарбуз черносеменная (Cucurbita ficifolia, syn. Cucurbita melanocarpa). Це справді велика ліана листя якої нагадують собою лист фігового дерева, з пагонами більше десятка метрів в довжину.

Стахіс - Китайський артишок
Китайський артишок, або Чистец споріднений, або Чистец схожий (лат. Stachys affinis) - багаторічна трав'яниста рослина сімейства Ясноткові, що відбувається з Китаю. Його їстівні клубневидне освіти використовуються як овочі. Вони вживаються в їжу у вареному, смаженому і маринованому вигляді. Рослина широко культивується в країнах Південно-Східної Азії, в Китаї, Японії, Бельгії та Франції.

Брюссельська капуста, або маленькі качанчики
Брюссельська капуста відрізняється дуже високими смаковими та поживними якостями, але у любителів ця культура не поширена. Дрібні щільні качанчики розміром трохи більше волоського горіха, які використовують в перших і других стравах, володіють відмінними смаковими і дієтичними якостями. Вміст вітаміну С в ній утричі більше, ніж у білоголової капусти. Брюссельська капуста (Brssica oleracea) - рослина родини капустяних (хрестоцвітних) - Brassicaceae (Cruciferae), овочева культура.


   2012