404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Мальваструм родом з Південної Африки
Мальваструм родом з Південної Африки. Відноситься до сімейства мальвових. Мальваструм можна без перебільшення назвати невеликим квітучим дивом.

Мати-й-мачуха
     На своїй ділянці ми вирощуємо щорічно близько десяти видів лікарських рослин, причому з найбільшим постійністю - мати-й-мачуху, календулу, валеріану.

Осот - злісний бур'ян
Осот (лат. Snchus) - рід рослин сімейства складноцвітих. Однорічні, дворічні або багаторічні трави, іноді древеснеющій в основі. Рід включає близько 70 видів.

Капській конвалія - ??Фрезія
Витончені ароматні трубчасті квітки фрезії, пофарбовані в ніжні пастельні тони, збудовані в рядок на тонкому міцному квітконосі заввишки до 40-50 см. Ці оригінальні суцвіття відтіняються ремневідние довгими (до 20 см) зеленими листками.

Хибна суниця
     Перстач індійська ( Potentilla indica) - вид трав'янистих рослин, які зовні нагадують листям і помилковими плодами суниці. Хоча в багатьох довідниках рослина відносять до його виділяє з роду Лапчатка ( Potentilla ) родом  Duchesnea (наприклад, на сайті  Germplasm Resources Information Network ), генетичні дослідження показують, що рослина правильніше відносити саме до перстачу.

Перець і його полив
Свій город, свій маленький діляночку раю, на якому ти можеш посадити все, що тобі заманеться. Ти кожен день виходиш, прориває бур'яни, поливаєш, підгортати, і, врешті-решт, отримуєш бажаний урожай.

Все про сочевиці
Сочевиця - невелике плоске насіння однорічного рослини, відноситься до сімейства бобових. Вона насичена рослинним білком, в їжу її вживали ще з доісторичних часів.

Як позбутися від колорадського жука?
Колорадський жук - як позбутися від нього? Овочівники постійно замислюються над цим питанням. Багато хто намагався позбутися його за допомогою найрізноманітніших методів. Але віз і нині там. Ні вчені, ні практики так і не змогли домогтися успіху в боротьбі з цим шкідником.

Бадилля, зелень. Головне - хвіст.
Коренева петрушка - дворічна рослина: у перший рік дає коренеплоди, у другій - насіння. Дослідження показали, що коріння петрушки багаті корисними для нашого організму речовинами. Вони сприяють загоєнню ран, зміцнення ясен, збереженню зору, поліпшенню роботи нирок.

Морква - руда красуня на вашій дачі
Без коханої морквини на дачній ділянці ніяк не обійтися. Кожен дачник намагається організувати хоча б невелику грядочку для того, щоб вирощувати цей традиційний для наших регіонів коренеплід. Вирощуйте морква разом з іншими коренеплодами і салатної зеленню.


   2012