404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Гібіскус - рубін вашого будинку
Ця легенда широко відома в Східній Азії. Розповідає вона про те, як людині відкрилися чудесні властивості квітки гибискуса . Знесилений довгим переходом через джунглі, що збився з дороги подорожній присів відпочити. Він був голодний і змучився від спраги. Розташувавшись серед дерев і кущів, він почав розводити вогонь. Наливаючи в казанок воду, мріяв, щоб боги послали йому їжу.

Часник від Ганічкіна
Високі цілющі властивості часнику обумовлені його виключно багатим хімічним складом: він містить більше 26% вуглеводів, 6,5% білка, до 20 мг аскорбінової кислоти, миш'яковисті сполуки, які надають лікувальну дію при вживанні його в сирому вигляді. Часник також володіє найсильнішим фітонцидним (бактерицидну) дію. В їжу використовують молоді листя і зубки.

Бородаті іриси - яскравий парад
З приходом літа настає царство перших літніх квітів - ірисів. Ці квіти радують нас частіше за все своїм цвітінням в період літніх гроз, після яких на небі з'являється райдужне кольорове сяйво. Ірису присвячені легенди багатьох народів світу, і в них віддається належне його прекрасним квіткам. Ці квіти від білосніжних до яскраво-чорних відображають собою всі кольори веселки.

Фаленопсис - метелики у вашому будинку ....
Голландському ботаніку, який вперше побачив цю рослину, здалося, що на тоненьких гілочках сидять екзотичні метелики. Назва «фаленопсис» з грецької мови так і позначає «схожа на нічного метелика». Вишукані квіти вазона бувають різного забарвлення: білої, ніжно-рожевого, фіолетового, світло-зеленою і червоною, тим самим нагадуючи собою тропічних метеликів. Вазон не дуже вибагливий.

Глоксинія - для початківців
Глоксинія - багаторічна бульбова рослина, листя овальні, розміром з долоню, квітки схожі на великі дзвіночки (der Gloke - дзвіночок), забарвлення дуже різноманітна, крім жовтої, є двоколірні і навіть багатобарвні сорту; цвіте з весни до осені, одночасно бувають розкритими до 10 квіток на одній рослині.

Щавель - кисла вкуснятина
Щавель родом з Європи та Азії, де він і зараз рясно росте в дикому вигляді. Як дикоростучий овоч щавель відомий людям з доісторичних часів. У світовій флорі - близько 200 видів. У середні століття його почали культивувати на городах. Щавель, латинське- Rumex. Перша згадка про цю рослину як про овочевої культури відноситься до 12 століття (Франція). У Росії щавель довгий час вважали бур'яном і в їжу не вживали, лише в останні століття його почали вирощувати в городах - в основному, щавель звичайний або кислий.

З особистого досвіду багатодітної мами
Починаємо роботу з розсадою в кінці лютого, початку березня. Для цього купуємо грунт або скористаємося приготовленої з осені землею.

Коллемболи: шкода і користь
У нас в теплиці завелися маленькі білі черв'ячки довжиною до міліметра. На перший погляд здається, що все грядки посипані манною крупою. Як тільки не намагалися ми від них позбутися! Обприскували грунт дихлофосом, поливали розчином марганцівки і навіть креоліном. Черв'ячки, про які пише наш читач, відносяться до загону ногохвосток (collembole - коллемболи).

Ельгольция Патрена - пряна м'ята
Ельгольция Патрена, або Ельшольція Патрена (Elsholtzia patrinii) - рід трав'янистих рослин родини Ясноткові (Lamiaceae). Однорічна рослина висотою до 100 см і більше. Стебло прямостоячий, гіллястий, неуважно опушений. Листя 1,5-10 см завдовжки, 1-3,5 см шириною, яйцевидно-еліптичні, до основи звужені в довгий, тонкий, опушений черешок, городчато-пільчатие. Квітки зібрані в густе колосовидне одностороннє суцвіття 2-6 см довжиною, 1 см шириною.

Водяника, або шикша
     Водяника (E mpetrum ) - рід вічнозелених низькорослих сланких чагарничків сімейства Вересові з листям, схожими на хвоїнки, і непоказними квітками; широко поширені в Північній півкулі, також зустрічаються в Південній Америці.


   2012