404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Колеус
Это очень популярное растение из семейства губоцветные (Lamiaceae) пришло к нам из тропических районов Азии и Африки.

Півонія - красивий і корисний
Півонія тонколиста Півонія тонколиста - Paeonia tenuifolia. Сімейство жовтців - Ranunculaceae. Народні назви : лазуровий квітка, воронок (Курська, Воронезька обл.), Зеленіка (Саратовська обл.), воронец, червоний Лазорик (Карачаєво-Черкеська автономна обл.

А огірок-то - бешенний
Ця рослина багато хто вважає бур'яном за його невибагливість і рясний самосів. У народі його називають «скажений огірок», ботанічна ж назву - «ехіноцістіс», або «колючеплоднік».

Вертикальне озеленення
Вертикальне озеленення застосовують для декоративного ефекту на ділянці і захисту будівель, майданчиків відпочинку, дитячих майданчиків від шуму, вітру, пилу і перегріву. Вертикальне озеленення зручне тим, що здатне в порівняно короткий термін створювати щільне мальовниче зелене покриття вертикальних стін (альтанок, підпірних стінок та інших споруд).

Барбарис або вирощуємо цукерочку!
Про барбарисе знали ще стародавні вавілоняни та індуси. Написи на глиняних дощечках за 650 років до нашої ери згадують про ягодах барбарису як про засіб, очищающем кров . Сік з ягід барбарису замінює лимонний. Використовують його як цінне вітамінний засіб. Відвар кореня допомагає при пневмонії, кашлі, лихоманці, знижує температуру тіла, втамовує спрагу.

Формування квітника корисних трав
Настав час познайомитися з лікарськими рослинами - багатолітниками. Перераховані у статті рослини напевно знайомі багатьом садівникам. Давайте познайомимося тепер з їх лікувальними властивостями і правилами збору й обробки лікарської сировини. 1. Астильба ( Astilbe ) 3. Бадан товстолистий (Bergenia crassifolia) 5.

Жовтень. Народний календар.
У стародавніх римлян жовтень був восьмим місяцем у році і називався Октобер (від латинського Октоїх - вісім). Давньоруська назва жовтня - брудним: часті дощі упереміж зі снігом перетворюють землю на брудне місиво. В українському «зике цей місяць називається жовтень (жовтіє листя), а в білоруському - кастричнік (від слова кастра - продукт переробки льону).

Зелені салати
Прилавки на ринках, в супермаркетах рясніють найрізноманітнішими зеленими салатами, які купуємо, часто не замислюючись над їх назвою. Просто салат і все. Але іноді стикаємося з назвами, наприклад, в рецептах, такими красивими і романтичними - лоло россо, романі, радіччо, які збивають нас з пантелику.

Способи та умови вирощування розсади
У Центральному Нечорнозем'я урожай деяких теплолюбних культур (наприклад, томату, перцю, баклажана) можна одержати тільки з висадкою розсади. Не обійтися без неї і для отримання ранньої капусти, огірка, салату кочанного, а також при вирощуванні поздносозревающіх селери, капусти, цибулі порею та інших культур.

Цибуля-порей для початківців
Порей - незвичайний цибулю, у нього немає цибулини, листя довгі і вузькі, виглядають як листя часнику, в нижній частині утворюють білу ніжку, у деяких сортів буває потовщення ніжки, схоже на цибулину, багато сортів не подразнюють очі. У порею є унікальна особливість накопичувати вітаміни в період зберігання, в той час як інші овочі вітаміни втрачають. У їжу можна вживати коли виростуть 5-6 листків, основний урожай прибирають восени якомога пізніше, можна залишити зимувати, а прибрати навесні.


   2012