404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Буксус, або Самшит
Самшит (лат. Bіxus ) - рід рослин сімейства самшитові. Це медленнорастущие вічнозелені чагарники і дерева, що виростають до висоти 2-12 м (зрідка - 15 м). Латинська назва роду походить від др.-греч. -  букс, самшит , запозичення з невідомої мови. У Росії самшит часто вирощується як горшкових культура, а в районах з більш теплим кліматом - і в якості живої огорожі. Крім того, самшит - одне з класичних рослин для бонсай, для цього у самшиту є маса переваг: зростає в невеликому посуді, легко переносить обрізку, добре кущиться, має дрібні листочки, та й просто - корисна рослина.

Про сортах хризантеми корейської
Походження корейської хризантеми до сих пір залишається таємницею. Має місце версія, що вивів цей сорт хризантем садівник із США А. Каммінг в 1928 році, схрестивши сибірську хризантему з культурним сортом Ruth Hatton , отримавши сорти, які вигідно відрізнялися своїми розмірами, формами, яскравим забарвленням.

Ворсувального шишка повертається.
В зеніті літа наші сади рясніють десятками різних яскравих квітів, наповнені їх неповторним запашним ароматом. Проте, досвідчені квітникарі влітку пам'ятають про час зимових холодів і дбайливо вирощують сухоцвіти - рослини, здатні зберегти пам'ять про літо і прикрасити наші оселі аж до приходу наступної весни.

На допомогу початківцям садівникам - любителям
На допомогу початківцям садівникам - любителям На допомогу початківцям садівникам. Частина II На допомогу початківцям садівникам. Частина III Отримавши зарослий бур'яном ділянку землі, так хочеться перетворити його в красивий квітучий сад і насамперед розбити квітники!

Артистичний і демократичний
Існують рослини, до яких усі звикли, вважають їх нічим не примітними. Але в один прекрасний день раптом виявляєш, що абсолютно не знаєш самий що ні на є знайомий квітка. І весна, і літо пройшли у мене під знаком колеуса, тієї самої «Крапивко», яка завжди служила для затикання дірок на казенних підвіконнях. Перш, представляючи вічно витягнулися, полуоголенние стебла з фіолетовими невеликими листочками, я навішувала на колеус ярлик «помоечного» рослини.

Артишок для здоров'я
Атеросклероз (від гр. «Athere» - каша і «skleros» - твердий) - відкладення на стінках артерій жирових холестеринових утворень. Вважають, що до цього призводить надмірне утворення інсуліну. Якщо його рівень у крові високий, в організмі затримується багато рідини, тиск підвищується.

Горда Ехінацея
У цієї рослини дуже гордовитий і величний вигляд. Над землею ширяють великі темні, злегка шорсткі листя, а над ними підносяться високі міцні стебла з великими «ромашками». У квітки опуклий центр, оточений витонченими рожевими або білими пелюстками. Ехінацею пурпурну квітникарі нерідко називають підмосковній гербер за великі (до 15 см в діаметрі) квіти. Не менш популярна ехінацея бліда , що має більш тонкі пелюстки і дуже опуклу конусоподібну сердцевінку.

Чудо-лікар з підвіконня
З найдавніших часів люди знали про цілющі властивості деяких рослин. Чарівні казки сповнені згадок про розрив-трава, сон-траві, забій-траві. Заради того, щоб добути заповітний корінець або ягоду, травники відправлялися високо в гори, ризикували життям у тайзі або лісових нетрях, так як знали, що по-іншому чудове рослина не дістанеш.

Кілька порад початкуючому грибнику
     Можливі випадки отруєння грибами і перша допомога потерпілому Основна причина грибних отруєнь - невміння розпізнавати їстівні та отруйні гриби, а також неправильне приготування страв з деяких їстівних грибів. Видів отруйних грибів порівняно мало, а смертельно отруйних - тільки бліда поганка .

Пастернак
Пастернак посівний (лат. Pastinaca sativa) - дворічна рослина з сімейства селерових, з товстим коренем, ребристим стеблом і пір'ястими листям. Цвіте дрібними жовтими квітами. Рослина культивується в багатьох країнах, однак його батьківщиною вважається Центральна Європа, а також Алтайський край і південь Уралу, де можна виявити пастернак в дикому вигляді.


   2012