404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Життя під пальмами
На Землі існує близько трьох тисяч видів пальм. Батьківщина цих дерев - тропіки та субтропіки, де вони досягають величезних розмірів. Якщо для жителів тропічних країн пальми здавна були важливим джерелом існування, то в північних регіонах ці красиві екзотичні рослини - чудове прикраса оранжерей та інтер'єрів.

Шипшина - цілющий відвар
Поетичний образ старовинної народної казки про сплячу красуню виник зі спостережень за дикою трояндою - шипшиною . Казка про сплячу красуню в деяких народів так і називається «Дика трояндочка». Пагони шипшини никнуть верхівкою, утворюючи дуги. З нирок з'являються нові пагони, що згинаються також дугоподібно. Безліч пагонів, що виростають з коренів, переплітається з вигнутими старими. Утворюються непрохідні хащі, вкриті гострими загнутими шипами.

Пряні трави для вашого саду
Для тих, хто дотримується «неформального» стилю при створенні власного саду, трав'яний садок - справжня знахідка. Але сад, в якому панують трави, - не винахід сьогоднішнього дня, а старовинна традиція, яка сьогодні знову входить в моду. Якщо на ділянці є невеликий вільний простір, який ви б хотіли прикрасити декоративними рослинами і використати з максимальною віддачею, то ароматичний город - це те, що вам потрібно.

Розмноження Оливи
Дрібні білі або злегка жовтуваті квітки з приємним тонким ароматом з'являються до середини червня. У кімнатних умовах цей процес триває кілька місяців. Запилюють оливу комахи чи вітер, але, якщо погода стоїть безвітряна, гілки щодня струшують. При самозапиленні плоди зав'язуються різної величини, а перехресне запилення покращує і якість плодів, і врожайність. У кімнатних умовах олива дає близько 2кг оливок, а в саду - до 20 кг.

Фейхоа в кімнаті
Спробувавши оригінальний плід фейхоа, що є чемпіоном за вмістом йоду, не поспішайте викидати його насіння. З них можна виростити оригінальна прикраса для вашого будинку. А невибагливість в догляді робить його все більш популярним серед любителів кімнатного квітникарства. Листя фейхоа шкірясті, еліптичні, до 8 см в довжину. Верхня поверхня листка - зелена трохи темнувата, нижня - сріблясто-білий.

Щоб кріп вдався
Кріп - культура холодостійка і може витримувати заморозки до мінус 4 градусів. Тому висівають його дуже рано, одним з перших. Хороші попередники для нього - томати, огірки, капуста, картопля, бобові. Перед посадкою грунт не вапнують і не вносять попіл (золу), щоб кущі не почервоніли. Хоча кріп - рослина посухостійка, але при регулярних поливах врожай значно збільшується. Зазвичай його не удобрюють.

Часник від Ганічкіна
Високі цілющі властивості часнику обумовлені його виключно багатим хімічним складом: він містить більше 26% вуглеводів, 6,5% білка, до 20 мг аскорбінової кислоти, миш'яковисті сполуки, які надають лікувальну дію при вживанні його в сирому вигляді. Часник також володіє найсильнішим фітонцидним (бактерицидну) дію. В їжу використовують молоді листя і зубки.

Гарбуз - ваш дієтолог
Існує величезна кількість способів приготування гарбуза, а також страв з цієї яскравої красуні. Смачна та корисна гарбуз потрапила до нас з центральної Америки і відмінно прижилася всюди в Європі. Відомо близько 20 видів і безліч різновидів гарбуза.

Мелотрія, або самі дрібні огірки
Мелотрія шорстка, або африканський огірок ( Melothria scabra ) - дуже декоративна ліана: її яскрава зелень і маленькі їстівні плоди радують око до самої осені.

Місячний календар. Січень 2010.
Звичний для нас календар, яким ми користуємося в щоденному житті, пов'язаний зі зверненням Землі навколо Сонця. День змінює ніч. Зима змінює осінь, літо змінює весну. Дванадцять місяців послідовно змінюють один одного від січня до грудня, відраховуючи сезони пір року.


   2012