404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Операція «Кріт»
Присутність крота в городі або в саду має подвійне значення. Багато схильні думати про те, що вони приносить користь, однак, незважаючи на це, кроти, безумовно, є шкідниками , вони здатні погубити рослини, а потворні горбики землі псують вид саду.

Бузина
Кущ бузини завжди був невід'ємною частиною сільського двору. А все тому, що рослина відлякує мишей, павуків, мух, які не витримують її різкого, не приємного їм, специфічного запаху. Але її охоче відвідують птиці. Поселяючись в чагарнику, вони поїдають ягоди і допомагають розселенню цієї рослини. Бажано в саду слід мати хоча б один кущ, а краще декілька кущів бузини. Розмножують її насінням, кореневими відростками.

Екскурсія у світ лілій
Зараз існує більше 3 тис. сортів лілій. За Міжнародною класифікацією лілій (1997 р.) всі сорти відносяться до 8 розділах, а в 9-й входять дикорослі види і різновиди. Азіатські гібриди ( А ) володіють відмінною зимостійкістю, різноманітним фарбуванням, не вимагають складного догляду, тому особливо широко поширені.

Перунове дерево
У порівнянні з велетнем дубом, що росте в селі Верхня Хортиця, що поблизу Запоріжжя, звичайні дерева виглядають карликами. Здається, дуже тісно п'ятнадцяти його стовбурах (кожен з них - велике дерево), що розташувалися по колу на товстому присадкуваті штамбі. Немов ручка величезної парасольки, підтримує він цими стволами-деревами густу, величаву крону.

Всі відтінки червоного
Барбатус можна зустріти не тільки на клумбах, але і в дикому вигляді. Побачиш десь серед поля його яскраві суцвіття, помилуєшся квітами і мимоволі виникає думка: «Звідки ти тільки тут взявся»? Додому повертаєшся з букетиком тендітних дрібних гвоздичок. У догляді це рослина невибаглива, довго цвіте, вражає своїми колірними комбінаціями.

Баклажан - на виріст
Підкорення баклажаном Європи почалася в 16 столітті. І з тих пір він зазнав безліч змін. Селекціонери намагалися і намагаються, збільшуючи баклажан в розмірах, зменшуючи терміни його достигання. З кожним роком нам пропонують все більше і більше його сортів. Бичачий лоб -  Сорт тривалого терміну дозрівання і рясного плодоношення (Період до технічної стиглості 140-150 днів), Придатний для вирощування в відкритому грунті та теплицях.

Наперстянка - серцева трава
Наперстянка червона, або наперстянка пурпурова (Digitalis purpurea) - трав'яниста дворічна рослина сімейства норичникових. У культурі в перший рік вегетації утворює густу розетку прикореневих листків, а на другий рік - генеративні пагони; рослина цвіте і плодоносить. Корінь мичкуваті. Стебла висотою 30-150 см, поодинокі або їх кілька, прямостоячі, борознистих, густо вкриті простими і залозистими волосками.

Пижмо звичайна
Пижмо звичайна (дика рябінка) - Tanacetum vulgare. Сімейство складноцвіті - Compositae. Народні назви : польова горобина, глистник, горлянка, девятільнік жовтий, маточник, пижмо дика, горбинкою, біреоту, львацахік, гвіріла.

Перець болгарський - солодко і корисно
Перець болгарський - одна з найулюбленіших городниками культур. Але слід зазначити, що не всім вдається отримати хороший урожай цієї культури. Давайте подивимося, як же його потрібно вирощувати. Користь За вмістом вітаміну С солодкий перець (особливо червоний і жовтий) перевершує лимон і навіть чорну смородину !

Червона рута - цілюща пряність.
Рута по-грецьки означає «рятувати». Вона дала назву обширного сімейства рослин (рутові), до якого відносяться бархат амурський (коркове дерево), красивий, але дуже отруйний ясенець (неопалима купина) і цитрусові: лимон, апельсин, мандарин. Вже дві з половиною тисячі років тому рута була відома древнім грекам, вони використовували її як пряність.


   2012