404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Красиві і ... небезпечні
Вирощуючи в саду декоративні рослини, ми часто навіть не здогадуємося, що багато з них таять в собі небезпеку. Якісь види отруйні, інші містять пекучий молочний сік, треті можуть викликати алергічні реакції, у четвертих гострі шипи і колючки. Особливо небезпечні ці рослини для маленьких дітей, що грають з усім, що трапиться на очі. Щоб не сталося біди, потрібно знати «в обличчя і на ім'я» рослини, що володіють небезпечними властивостями.

Як правильно вирощувати Сосни
На нашій планеті росте близько 100 видів сосен. Ці незвичайної краси солнцелюбівие і довголітні дерева (рідше - чагарники) здавна захоплювали людей і породили багато легенд.

Колеус
Это очень популярное растение из семейства губоцветные (Lamiaceae) пришло к нам из тропических районов Азии и Африки.

Сукуленти. Картинки з виставки
Сукуленти самі по собі цікаві, чудові рослини. А якщо їх ще посадити в ненудні контейнери і згрупувати, то може вийти чудова композиція. Три експозиції з суккулентами, фото яких представлені тут, входили в групу «Сади для малих просторів» садової виставки Північно-Заходу США.

Південно-африканський Амариллис
Рослина з сімейства амарилісових, родом з Південної Африки. Амариліс (Белладонна як додаткове визначення виду) - ім'я прекрасної пастушки з творів давньогрецького поета Теокріта. Белладонна - означає прекрасна дама.

Все про сочевиці
Сочевиця - невелике плоске насіння однорічного рослини, відноситься до сімейства бобових. Вона насичена рослинним білком, в їжу її вживали ще з доісторичних часів.

Огірок - хто виростив, той молодець!
Перші друковані згадки про культуру огірків в Росії відносяться до початку XVI століття. За часів Петра I було засновано два сади-городу в підмосковному селі Ізмайлово, де поряд з іншими овочевими культурами в парниках вирощувалися і огірки. Через два століття ця культура розповсюдилася вже по всій Росії.

Смачна буряк
Про дієтичних і лікувальних властивостях столового буряка відомо давно. Її поживність зумовлена ??збалансованим вмістом вітамінів групи В і С, мінеральних і фізіологічно активних речовин, у тому числі бетаїну і бетанін, що містяться тільки в буряках. Збереження цього балансу і смаку буряка залежить від умов її вирощування.

Деякі відомості про золі
Зола - традиційне натуральне мінеральне добриво, її використовують, напевно, всі садівники і городники. Однак, не всяка зола корисна. Склад золи залежить від того, що спалювали: деревину, солому, стебла соняшнику, бадилля картоплі, гній, торф та ін Після того, як вогонь зробить свою роботу, залишається цінне мінеральне добриво, яке зазвичай містить до 30 потрібних рослині елементів живлення.

Поради відпочиваючим за містом
Щоб поїздка на природу не стала останньою, подумайте про себе . Не засмагати більше 30 хвилин під палючими променями. Більш красивий загар можна отримати і в тінистому місці, так як сонячне світло має здатність розсіюватися.


   2012