404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Старий знайомий Бріофіллюм
Бріофіллюм, або бріофіллум ( Bryophyllum ). Сем. Товстолисті ( Crassulaceae ). Один з видів цього цікавого рослини знаком, ймовірно, кожному, хто любить кімнатні квіти. Завжди привертають увагу товсті, соковиті трикутні зазубрені по краю подовжено-загострені листя з товстими черешками, супротивно розташовані на товстому стеблі, а в кожній зазубрінкі - крихітне молоде рослинка з стеблинкою, листям і корінцями.

Одна з роду
Саме так сказав би про керрі ботанік, оскільки в цьому роду числиться один-єдиний вид - Керрі японська (Kerria japonica). Дивно, чому керрі рідкісна в наших садах. Вона досить симпатична завдяки вишуканій графичности пагонів і листя і пронизливої ??«курячих» жовтизни квіток. Багато цвіте близько місяця, починаючи з останніх днів травня, а в кінці літа зацвітає повторно, правда цього разу негусто.

Арцеутобіум, або Можжевелояднік
Арцеутобіум ( Arceuthоbium ) - рід напівпаразитичними чагарників і трав сімейства санталове. Раніше цей рід поміщали в сімейство омелових або сімейство Ремнецветніковие. Синонім наукової назви - Razoumofskya Hoffm Застосування Стебла і листя арцеутобіума ялівцевого використовують у лікувальних цілях.

Фісташки
Фісташки (Pistacia) - назва походить від перського слова pisteh, їх батьківщина - Іран. Протягом тисяч років вони процвітали в Західній Азії, на території від Сирії до Афганістану. Цінуються вони за вершковий смак та поживну цінність, були улюбленими горіхами в імператорському дворі королеви Савської.

Способи та умови вирощування розсади
У Центральному Нечорнозем'я урожай деяких теплолюбних культур (наприклад, томату, перцю, баклажана) можна одержати тільки з висадкою розсади. Не обійтися без неї і для отримання ранньої капусти, огірка, салату кочанного, а також при вирощуванні поздносозревающіх селери, капусти, цибулі порею та інших культур.

Щоб кріп вдався
Кріп - культура холодостійка і може витримувати заморозки до мінус 4 градусів. Тому висівають його дуже рано, одним з перших. Хороші попередники для нього - томати, огірки, капуста, картопля, бобові. Перед посадкою грунт не вапнують і не вносять попіл (золу), щоб кущі не почервоніли. Хоча кріп - рослина посухостійка, але при регулярних поливах врожай значно збільшується. Зазвичай його не удобрюють.

Картопля - другий хліб.
Збереглися археологічні свідоцтва того, що самі ранні форми картоплі культивували в Перу близько 4500 років тому. З дикого картоплі інки вивели холодостійкі різновиди, які становили основу їхнього раціону. Іспанські конкістадори, що прибули до Південної Америки в пошуках золота, скарбів і нових земель, мародерствуючи в спустошених селах, наткнулися на декілька незвичайних продуктів: кукурудзу, боби і «трюфелі».

Водяника, або шикша
     Водяника (E mpetrum ) - рід вічнозелених низькорослих сланких чагарничків сімейства Вересові з листям, схожими на хвоїнки, і непоказними квітками; широко поширені в Північній півкулі, також зустрічаються в Південній Америці.

Ромашка - біла сорочка
З дитинства всім добре відома ромашка. Це однорічна, пахуче, трав'яниста рослина, що досягає 60 см висоти, як її по-науковому називають, ромашка аптечна (обдерта), належить до сімейства складноцвітих (айстрові). У народі вона відома і під іншими назвами: ромашка звичайна, ромашка лікарська, маткова трава, маточник, ромашка-трава, румянок, ромен, Каміла.

Правильний підхід до вибору інструментів для роботи у своєму саду
Знати, що ви хочете побудувати і посадити, - це одне. Але щоб втілити все це в життя, потрібні надійні джерела придбання матеріалів, відповідний інструмент і продумані послідовні дії. У цьому розділі ви дізнаєтеся, які інструменти необхідні і в які варто вкладати гроші.


   2012