404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зберігання гладіолусів
Коли викопувати бульбоцибулини і де зберігати посадковий матеріал. Термін викопування клубнелуковіц залежить головним чином від термінів цвітіння і зрізання. Для дозрівання клубнелуковіц і дітки з дня цвітіння і зрізання має пройти 30-40 днів.

Грудень. Народний календар
У стародавніх римлян грудень був десятому місяці в році і називався децембер (від латинського слова «децем»-десять). Давньоруська назва грудня - холодець (холоне все від морозів). Було й інше прізвисько - хмурень (все частіше і частіше хмуриться небо). Середньомісячна температура в європейській частині Росії мінус 8 ° С, з коливаннями від мінус 38,8 ° (1892 р.

Колеус
Это очень популярное растение из семейства губоцветные (Lamiaceae) пришло к нам из тропических районов Азии и Африки.

Яскрава селагинелла
Це оригінальне рослина з вигляду нагадує збільшений в кілька разів мох. Тому вирощують його заради яскравих листя, яке і листям навіть назвати складно.

Баклажан - Вашому серцю бальзам
Баклажан - багаторічна рослина з родини пасльонових. Родом він з Південно-Східної Азії, тому любить жаркий субтропічний і тропічний клімат. Баклажани бувають не тільки звичною темно-фіолетового забарвлення, але є серед них і абсолютно білі, і майже чорні, жовті й коричневі. Форма у них теж досить різноманітна - від циліндричної до грушоподібної і кулястої. Баклажан (лат.

Ревінь
Ревінь - виходець з Китаю. До Європи він потрапив тільки в середні століття, з Індії. А першою європейською країною, оцінивши кулінарні достоїнства ревеню, стала Англія.

Пень на дачній ділянці: як позбутися без проблем і зайвих клопотів?
Напевно багато хто з садівників і дачників стикалися з проблемою викорчеванія старих пнів, що залишилися на ділянках після спила дерев. Видалити такі залишки колись пашить здоров'ям дерева часом стає проблемою не з легких. А рішення цієї дилеми, насправді, не таке вже й складне! Залив гас, максимально щільно закупоримо виконану нами в пні дірку затичкою, в ролі якої послужить дерев'яний брусок.

Червень. Народний календар.
Свою назву червень отримав на честь давньоримської богині родючості, хранительки шлюбу, володарки дощу Юнони. Давньоруська назва - Ізок , що по слов'янському означає коник (мабуть, тому що в цей час з'являється багато коників). Іменували червня також червень, тобто червоний місяць (в цей час збирали комаха - червця - для отримання багряної фарби).

Пастернак, але не письменник
Треба ж! Виявляється, пастернак вдень з вогнем не знайти ні в магазині, ні на ринку. Напевно, спочатку потрібно стати дефіцитним, щоб потім бути затребуваним. Так і сталося з цими цінними овочевих і пряно-ароматичних рослин. Ще в Стародавній Греції і Римі коренеплоди пастернаку під назвою «пастінака» використовували і в їжу, і на корм худобі, і в лікувальних цілях.

Найбільш важливі справи ...
Збір врожаю - останній і найвідповідальніший етап на городі. Від того, як будуть закладені на зберігання вирощені плоди, залежить кінцевий підсумок всієї виконаної за рік роботи. Зів'яв овочі від зайвого тепла або згниють від вогкості - все нанівець .


   2012