404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кімнатні кактуси
Кактуси - своєрідні колючі рослини, що пристосувалися до життя в посушливих пустелях, на малородючих плоскогір'ях південних країн, пов'язані з обширного сімейства кактусових. Вони добре ростуть на пісках пустель і напівпустель, на кам'янистих плоскогір'ях між ущелин скель, розжарених палючими променями сонця. В таких умовах ці рослини пристосувалися запасати в стеблі вологу в період дощів для посушливого часу.

Сукуленти в полуничному горщику
Люблю використовувати речі не за призначенням. Це мій улюблений контейнер в цьому році. Сукуленти в полуничному горщику: Використовувані матеріали: Сакуленти в контейнері на Pelageya.

Сольданелли
Ідеальні кандидати в альпійську колекцію - сольданелли. Рідко хто, побачивши їх, не затримається у гірки, не присяде, щоб ближче розглянути ці витончені, мініатюрні створення природи. Вважається, що назва роду Soldanella, що відноситься до сімейства первоцветних, відбулося від слова, що означає дрібні римські монети, з якими порівнювали листочки цих рослин.

Коралове дерево
Під назвою коралове дерево найчастіше зустрічається ятрофа мультіфіда (Jatropha multifeda) з сімейства молочайних. Це досить рідкісний вид із 150 видів ятрофи. Однак, в спеціалізованих магазинах можна побачити насіння цієї рослини. Ятрофа являє собою вічнозелене витончене деревце, яке за кілька років може вирости до 2 метрів.

Ягода Диявола
Кизил на азербайджанською значить «червоний». Невідомо, чому його так назвали. Можливо, через колір ягід? Але вони бувають не тільки червоними, але і жовтуватими. А може, через колір деревини? Вона дійсно має червоне забарвлення. У народі кизил називають ще й «ягодою диявола». Хто знає, чому саме так нарекли ці смачні плоди з невеликого, в 3-3,5 метра заввишки кущ-дерево.

Цей чудовий овоч - спаржа
Різні кольори - різні сорти? Не дивуйтеся, якщо для приготування чергового кулінарного шедевра вам знадобиться по 10 пагонів, скажімо, білої і зеленої спаржі. Насправді, це частини одного і того ж рослини (а не сорти, як багато хто вважає).

Водяника, або шикша
     Водяника (E mpetrum ) - рід вічнозелених низькорослих сланких чагарничків сімейства Вересові з листям, схожими на хвоїнки, і непоказними квітками; широко поширені в Північній півкулі, також зустрічаються в Південній Америці.

Баклажан - Вашому серцю бальзам
Баклажан - багаторічна рослина з родини пасльонових. Родом він з Південно-Східної Азії, тому любить жаркий субтропічний і тропічний клімат. Баклажани бувають не тільки звичною темно-фіолетового забарвлення, але є серед них і абсолютно білі, і майже чорні, жовті й коричневі. Форма у них теж досить різноманітна - від циліндричної до грушоподібної і кулястої. Баклажан (лат.

Вирощування валеріани в саду, на грядці
Незважаючи на те, що плантації під валеріани розширюються, не завжди в аптеці можна придбати її кореневища. Тому мені хочеться поділитися невеликим досвідом вирощування котячої трави в саду, на грядці.

Повитиця - небезпечна сусідка
До роду повитиця - Cuscuta відносяться найбільш небезпечні для культурних рослин квіткові паразитичні рослини, що поєднують велику життєздатність з високою плодовитістю. Повитиця відбувається з тропічної Америки і Африки, звідки вона поширилася на північ і на південь, поступово пристосовуючись до нових умов і рослинам і виділяючи нові види (описано до 100 видів).


   2012