404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Акація - махрова красуня
Акації - вічнозелені і листопадні дерева та чагарники сімейства бобових. Це тропічні і субтропічні рослини. Багатий рід рослин за різними даними включає від 500 до 800 видів, що виростають в дикому вигляді на території Австралії, Полінезії (в центральній частині Тихого океану), Південної Америки, Південної Африки та Індії.

Культивовані гриби
Загальна характеристика культивованих їстівних грибів. В даний час 10-12 видів їстівних грибів можна вважати цілком придатними для штучного вирощування.

Ділимо чагарники і багаторічні квіти
Перші ознаки наближення золотої осені - пожовкле листя в кронах беріз, червоніючі верхівки кленів - говорять про готовність декоративних чагарників, ліан, багаторічних квітів до осіннього поділу. У вересні добре переносять поділ і пересадку гортензії, бузки, мигдаль, кизильники, паркові троянди, жимолость, виноград, актинідія та інші види.

Паслін колючий - небезпечний бур'ян!
Рослина відноситься до родини Пасльонові Solanaceae Juss., Родом Паслен Solanum L. Синонім : Solanum rostratum Dun. Біологічна група : Яровий однолітник © Frank217 Распростроаненіе : Північна Америка, як заносное рослина в Середній Європі, Середземномор'ї, Австралії, Південній Африці.

Посадив дід ріпку ...
Мало хто пам'ятає, що наші предки саме ріпу, а не картоплю, називали другим хлібом. Недарма в народі склали казку про ріпку та останні дні вересня називали «репорезамі»: у цей час заготовляли коренеплоди і відправляли возами на базар. Основною овочевою культурою ріпа була не випадково: дозріває швидко, дає хороший урожай (деколи виростає пудовий коренеплід), містить легко засвоювані білки і вуглеводи, біологічно активні речовини, вітамін С (до 60 мг%) і каротин.

Панацея, або каланхое в будинку
Я не прихильник самолікування, і не закликаю інших відмовитися від послуг лікарів, але іноді в житті трапляються моменти, при яких до лікаря начебто і не варто йти, а й без медичної допомоги не обійтися. Сьогодні я хотів розповісти про каланхое, багато ростять у себе на вікнах ця рослина, багато його дуже люблять і цінують.

Баклажан - на виріст
Підкорення баклажаном Європи почалася в 16 столітті. І з тих пір він зазнав безліч змін. Селекціонери намагалися і намагаються, збільшуючи баклажан в розмірах, зменшуючи терміни його достигання. З кожним роком нам пропонують все більше і більше його сортів. Бичачий лоб -  Сорт тривалого терміну дозрівання і рясного плодоношення (Період до технічної стиглості 140-150 днів), Придатний для вирощування в відкритому грунті та теплицях.

Агротехніка вирощування помідорів
Щоб отримати надранній урожай помідорів, необхідно висіяти насіння на розсаду в ранні терміни. Чим більше буде розвинена розсада, тим раніше Ви зніміть перший урожай. Посів і догляд за розсадою. Для получения рассады помидоров семена необходимо с 1 по 25 марта  высеять в отдельные торфяные горшочки, т.

Каланхое багатолике
Каланхое (лат. Kalanchoe) - кімнатна рослина сімейства Товстолисті. Батьківщиною його є Південна Азія й Америка. Каланхое - суккулентное рослина, яка вирощують як в якості декоративно-квітучої рослини, так і лікарського.

Чистяк весняний
Чистяк весняний відноситься до сімейства Лютикова. Це багаторічна зімующее рослина з розвиненим клубневидне кореневищем. Стебло короткий, прямостоячий, висота-10-15 см. Листя округлі; серцеподібної-яйцеподібні, темно-зелені. Віночок квітки яскраво-золотисто-жовтого забарвлення, пелюстки блискучі.


   2012