404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зведені брати
Давно і далеко за межами Кавказу славиться декоративний парк Цінандальского виноградарського радгоспу в Грузії. Багато цікавого можна побачити в цьому унікальному куточку, створеному в кінці минулого століття видатним майстром садово-паркового мистецтва А.

Догляд за садом восени
Вересень У вересні після збирання врожаю знімають і спалюють ловильні пояси або, знищивши в них шкідників (проварюють), зберігають для використання в наступному році. Збирають всі пошкоджені, гнилі, роздавлені плоди і вивозять їх із саду і знищують або використовують для господарських потреб. Вивозять із саду підпори, а прокладки з розвилки, які запобігали пошкодження гілок, збирають і спалюють для знищення гусениць плодожерки, що збираються в них.

В пам'ять про вождя
Лише одне дерево удостоїлося імені народного вождя. Так пощастило «гігантської сосні», яку індіанське плем'я ірокезів з Північної Америки, бажаючи увічнити пам'ять свого видатного вождя секвой, назвало його ім'ям. Ірокезскій вождь секвой очолив визвольну боротьбу ірокезів проти іноземних поневолювачів, був першим народним просвітителем, винайшов азбуку для племені чирок.

Хвороби плодів та ягід при зберіганні
Що таке паразитарні та фізіологічні хвороби? Усі хвороби плодів і ягід можна поділити на паразитарні та фізіологічні. Перші відомі під словом «гнилі», утворюються в результаті діяльності різних грибів, другі - результат порушень життєвих функцій організму: побуріння шкірочки або м'якоті яблука, скловидність.

Медінілла - краса тропічного лісу
Її батьківщина - тропічні ліси Філіппін, де буйство фарб, запахів і звуків перетворює ліс на справжній казковий місто. І в цьому місті кожен житель намагається привернути увагу комах за допомогою оригінальної форми, яскравого забарвлення, незвичайного запаху. Адже тільки домігшись уваги літаючих, повзаючих, що дзижчать і пурхають глядачів рослина може бути спокійно щодо продовження свого роду.

Як правильно садити моркву?
Перед тим як садити моркву потрібно ретельно підготувати грядку. За два три тижні до посадки в грядку потрібно внести добрива (бажано органічні) та перекопати. Коли грядка перекопана, потрібно добре продреніровать грунт. Майте на увазі що морква вимоглива до грунту, довгі й рівні коренеплоди виростають тільки на глибоко оброблених легких грунтах. Насіння підбираємо по сорту, і за принципом довіри до їх виробнику.

Женьшень дачників
Далеко не кожен дачник чув про таке рослині. А між тим китайська медицина протягом століть просто не мислить себе без нього. Мова йде про кодонопсісе мелковорсістом (Codonopsis pilosula). Рослина це широко використовують в китайській і корейській медицині. Його вважають замінником женьшеню, за що і називають женьшенем бідняків.

Аніс звичайний
Аніс звичайний (Anisum vulgare) - Сімейство Селерові (Apiaceae) Однорічна трав'яниста рослина. Корінь стрижневий, тонкий; стебло прямостояче, мелкобороздчатий, коротко опушене, до 50 см заввишки. Нижнє листя - цілісні, надрезанно-зубчасті або лопатеві, середні - трійчасті.

Колорадський жук - картопляний ворог № 1
Порівняно недавно, років 50 тому колорадського жука не було в нашій фауні. А менше, ніж 100 років тому його не було і в фауні європейської (Палеарктічеськой). « Історію з географією »колорадського жука для зручності можна зобразити у вигляді списку: 1824 Американський ентомолог Томас Сей вперше описав новий для науки вид комахи, згодом отримав назву Leptinotarsa ?

Огірок - хто виростив, той молодець!
Перші друковані згадки про культуру огірків в Росії відносяться до початку XVI століття. За часів Петра I було засновано два сади-городу в підмосковному селі Ізмайлово, де поряд з іншими овочевими культурами в парниках вирощувалися і огірки. Через два століття ця культура розповсюдилася вже по всій Росії.


   2012