404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кімнатні кактуси
Кактуси - своєрідні колючі рослини, що пристосувалися до життя в посушливих пустелях, на малородючих плоскогір'ях південних країн, пов'язані з обширного сімейства кактусових. Вони добре ростуть на пісках пустель і напівпустель, на кам'янистих плоскогір'ях між ущелин скель, розжарених палючими променями сонця. В таких умовах ці рослини пристосувалися запасати в стеблі вологу в період дощів для посушливого часу.

Каприфоль, квіти пристрасті
Жимолость каприфоль (Lonicera caprifolium), мабуть, одна з найкрасивіших ліан, у багатьох легендах ця квітка символ пристрасті, любові і відданості. Жимолостю він називається тому, що відноситься до сімейства жимолостевих - Caprifoliaceae. У наших умовах нирки розкриваються в кінці березня - початку квітня, перші листки з'являються у другій половині квітня - початку травня, повне облистнені спостерігається у другій декаді травня, листопад триває з кінця вересня до листопада.

Примула - весняне прикраса
Примулу ще називають весняним первоцвітом. Рід примул нараховує більше 600 видів. Різноманітні форми і забарвлення квіток задовольнять різні смаки квітникарів. У багатьох примул листя зберігаються і взимку, в інших навесні відростає нова розетка листя. Квітконоси мають різну довжину.

Валеріана. Історичні факти
Здавна цінувалися цілющі якості котячого мауна на Русі. Народна медицина використовувала його у випадках Трясця - малярії. Тому рослина і назвали трясовічной травою. Були й інші імена - сорок-припливна трава, чортове ребро, Овер'яне, адамове ребро, ароматники, земляний ладан, гарячковий корінь, одолян, стоячи, чортове зілля.

Захист рослин від вимерзання
Настала осінь, - час, коли варто замислитися про те, як ваші рослини будуть зимувати. Особливо це важливо в тих регіонах, де ранні заморозки і сніг випадає пізно, залишаючи землю голою. У таких умовах ранні морози дуже небезпечні для кореневої системи рослин. Одним із найкращих способів підготовки саду до зими є укладання шару органічної мульчі на клумби.

Волохатий джміль на запашний хміль ...
Збирати нектар і отримувати мед можуть не тільки бджоли, але і джмелі, саме їм вони годують своє потомство, однак, медових запасів на зиму джмелі не роблять.

Все про сочевиці
Сочевиця - невелике плоске насіння однорічного рослини, відноситься до сімейства бобових. Вона насичена рослинним білком, в їжу її вживали ще з доісторичних часів.

Квадратний кавун - секретна зброя японців
У багатьох країнах світу можна придбати новий вид кавунів - квадратні. Або, вірніше, кубічні. Такі кавуни вирощують з використанням прозорих пластикових форм, розповів ОЛЕГ, який надіслав нам ці фотографії. Кавуни квадратної форми не тільки легко перевозяться, а й ефективно заповнюють торгові площі.

Шавлія - ??натуральний доктор
Шавлія - ароматична рослина, ефірні масла укладені, в основному, в його листі і молодих пагонах . Збирати урожай листя шавлії слід перед початком цвітіння, повторний збір можливий восени. Вміщені в шавлії речовини мають спазмолітичну, знезаражувальним, вітрогінну і в'язким дією.

Розмноження декоративних рослин насінням
Як часом приємно похвалитися перед друзями, що зелений вихованець був вирощений вами власноруч з насіння. Але необхідно врахувати, що окремі види багаторічних декоративних квітів дуже примхливі, а нащадки гібридів не завжди будуть такі ж прекрасні.


   2012