404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Раціональне використання папоротей
     Папоротніковідние являють собою найбільш давню групу вищих рослин. З давніх пір в уявленні багатьох народів папороті зв'язуються з різними забобонами і легендами, що багато в чому обумовлено отруйними властивостями значної частини папоротніковідних.

Загадкова Альфреда
Альфред - це благозвучне назва рослини якесь екзотичне, загадкове. З ним у мене виникали асоціації з розкішною пальмою тропічних островів. Точь в точь як слово «акварель» для діда Щукарьов, який через незнання трактував його як «красива дівка». Незважаючи на всю мою симпатію до діда Щукарьов, все-таки вирішив поповнити свої знання про цей маловідомий рослині.

Аніс звичайний
Аніс звичайний (Anisum vulgare) - Сімейство Селерові (Apiaceae) Однорічна трав'яниста рослина. Корінь стрижневий, тонкий; стебло прямостояче, мелкобороздчатий, коротко опушене, до 50 см заввишки. Нижнє листя - цілісні, надрезанно-зубчасті або лопатеві, середні - трійчасті.

Чемпіони зростання
У кожного з нас зі словом «злаки» асоціюються пшениця, жито, ячмінь та інші хлібні культури. Навряд чи багатьом відомо, що одне з сімейства цих низькорослих, приземкуватих рослин являє собою п'ятдесятиметровій дерево з могутнім струнким стовбуром в один, а то і в два обхвати.

Розмноження цибулинних культур в кімнатних умовах
Серед любителів кімнатного квітникарства багато тих, хто віддає перевагу цибулинних культур. Гіацинти, тюльпани, нарциси, гіппеаструми, крокуси - весняні квіти часто використовуються і для вигонки. Яскраве забарвлення амарилісів і тюльпанів, чудовий аромат і ніжність нарцисів, гіацинтів і крокусів - прекрасних весняних квітів - зробили їх бажаними не тільки для грунтової, але і для кімнатної культури.

Самі вітамінні рослини-рекордсмени
Серед плодових і ягідних культур самим високим вмістом вітаміну С відрізняються плоди актинідії коломікта - від 930 до 1430 мг% (мг% = мг/100 'г продукту).

Квадратний кавун - секретна зброя японців
У багатьох країнах світу можна придбати новий вид кавунів - квадратні. Або, вірніше, кубічні. Такі кавуни вирощують з використанням прозорих пластикових форм, розповів ОЛЕГ, який надіслав нам ці фотографії. Кавуни квадратної форми не тільки легко перевозяться, а й ефективно заповнюють торгові площі.

Ромашка - біла сорочка
З дитинства всім добре відома ромашка. Це однорічна, пахуче, трав'яниста рослина, що досягає 60 см висоти, як її по-науковому називають, ромашка аптечна (обдерта), належить до сімейства складноцвітих (айстрові). У народі вона відома і під іншими назвами: ромашка звичайна, ромашка лікарська, маткова трава, маточник, ромашка-трава, румянок, ромен, Каміла.

Агротехніка вирощування полуниці
Полуниця - найулюбленіша і найпоширеніша культура. Полуниця добре розмножується, прекрасно приживається, не дуже вимоглива до родючості грунту і клімату. При доброму та грамотному догляді можна отримувати щедрий урожай полуниці кожен сезон.

Грунти і їх придатність для садових культур
Чому треба знати типи грунтів і їх придатність для насаджень в саду? Знати, до якого типу відноситься грунт садової ділянки, треба, щоб швидше і з мінімальними витратами освоїти його і зробити придатним для вирощування садових культур. Придатність ділянки під сад в значній мірі залежить від типу грунту, рельєфу, рівня грунтових вод, грунтової родючості та ін Що розуміти під родючістю грунту?


   2012