404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Горобинові намиста!
Горобини вузьколисті виключно декоративні протягом всього року, завдяки своїм шкірястим яскраво-зеленим листям. На початку літа вони покриті білими, кремовими або рожевими ароматними квітами. Восени листя горобин набувають дивовижний багряний відтінок, проходячи стадії жовтого і оранжевого. Взимку горобини прикрашені шикарними гронами важких блискучих ягід: яскраво-червоних, рожевих, кремових, жовтих або коричневих.

Ірезіне
Ірезіне (Iresine, сем. Амарантові) - барвисте рослина, що привертає погляд яскравими, незвично забарвленими листям і стеблами. Батьківщиною ірезіне є тропіки та субтропіки Америки. Рослина невисока (близько 0,5 метра), виглядає як компактний напівчагарник з овально-ланцетними, довжиною 5 - 6 см листям темно-малинового кольору з чітко виділяються червоними жилками.

Фузаріоз: зупинимо в'янення рослин
Фузаріоз - розповсюджена та небезпечна грибкова хвороба. Рослини уражуються в будь-якому віці. Гриб знаходиться в грунті і проникає в рослину через грунт і ранки. У молодих рослин захворювання проявляється у вигляді загнивання коренів і кореневої шийки . У цих місцях тканини буріють, стебло стає тоншою, листя жовтіє.

Поради відпочиваючим за містом
Щоб поїздка на природу не стала останньою, подумайте про себе . Не засмагати більше 30 хвилин під палючими променями. Більш красивий загар можна отримати і в тінистому місці, так як сонячне світло має здатність розсіюватися.

Льох без слимаків
Слід розкласти на землі шматки фанери, лінолеуму або які-небудь інші матеріали, куди вони будуть ховатися від сухого денного повітря. Потім залишається тільки час від часу їх там збирати. У погребі зовсім інші умови.

З особистого досвіду багатодітної мами
Починаємо роботу з розсадою в кінці лютого, початку березня. Для цього купуємо грунт або скористаємося приготовленої з осені землею.

Фізаліс
     Хто фізалісом обзавівся - задоволений. Його плоди споживають як свіжими, так і у вигляді ікри, киселів, маринадів, варення і повидла. Особливо смачний він сушений і в'ялений. Що ж це за рослина, і звідки воно родом? У дикому вигляді фізаліс зустрічається в Центральній і Південній Америці, де розмножується самосівом як бур'ян. Місцеве населення його тут давним-давно «приручили», ввело в культуру.

Мангольд на лоджії
Щоб виростити мангольд в лоджії, достатньо кілька насіння, так як рослина має велике листя, що утворюють велику розетку. Поживну грунтову суміш для Мангольд використовують таку ж, як і для інших овочевих культур.

Бактеріоз - заходи боротьби
Збудники - бактерії Pseudornonas, Erwinia . Бактеріальні хвороби рослин - хвороби, що викликаються бактеріями. Завдають великої шкоди багатьом видам рослин. Ураження можуть бути загальними, що викликають загибель всього рослини або окремих його частин, проявлятися на коренях (кореневі гнилі), в судинній системі (судинні хвороби); місцевими, які обмежуються захворюванням окремих частин або органів рослини, а також виявлятися на паренхімних тканинах (паренхіматозні хвороби - гнилі, плямистості, опіки); можуть носити змішаний характер.

Картопля та жито: чергування культур
Як зібрати пристойний урожай картоплі і в той же час не виснажити грунт? Я знайшов спосіб. Знайомі і рідня випробували мою агротехніку. Вона проста і економічна. А головне, згодиться всюди: і там, де близько розташовані грунтові води, і там, де вони залягають глибоко; у посушливих районах і в місцях, де дощі ллють тижнями; на піщаних і глинистих грунтах.


   2012