404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Обрізка живоплоту
Вступ Багато листопадні і вічнозелені чагарники, які після стрижки стає густим і компактними, можна використовувати в якості живих огорож.

Мініатюрний апельсин
Цітрофортунелла - представник особливого гібридного роду, представленого вічнозеленими деревами та чагарниками. Ці рослини в основному вирощують заради приносять ними плодів. Цітрофортунелла - горщечне компактна рослина, на якому утворюються мініатюрні апельсини. Рослина придатна для приміщення.

Гінура
Гінура (Gynura, сем. Складноцвіті) - декоративно-листяна рослина родом з тропічної Африки та Азії. Гінура невибаглива і швидко росте. Вона чудово виглядає в підвісну кошику, може вирощуватися і в якості рослини, кучерявого по опорі.

Черемуха, або духмяне дерево
Черемуха - за всіма показниками невибаглива культура, вирощувати її нескладно. Вона невимоглива до якості грунту, освітленню та поливу. Черемха звичайна (лат. Prnus pdus) - вид невисоких дерев (зрідка чагарників) з роду Слива сімейства Рожеві (Rosaceae). Росте в лісах і чагарникових заростях по всій Росії до Білого моря, в Західній Європі, в Азії .

Аромати круглий рік: запашні рослини для кімнат і зимових садів
У кімнатах і зимових садах можна насолоджуватися ароматами екзотичних квітів протягом практично всього року. Для пристрою «запашних садів» підходять тільки просторі, провітрювані приміщення, в яких аромат квітів не буде занадто концентрованим і задушливим. Інтенсивність аромату підвищується або знижується також в залежності від температури в приміщенні. Щоб уникнути зайвої концентрації запаху, бажано підбирати рослини так, щоб цвітіння однієї рослини починалося, коли інше майже відцвіте.

Котячий кайф
Росте у мене на ділянці опіум для котячого народу. Це - валеріана. Коли вона цвіте, в будь-яку погоду коти і кішки з усієї округи прямо-таки окупують мою ділянку. Сидять собі і дуріють від улюбленого запаху.

Такий знайомий - не знайомий батат, або що не їсть колорадський жук
І так батат. Про нього як про дивовижному овоче пишуть у всіх газетах і журналах, пов'язаних із сільським господарством, нахвалюючи якості цієї культури. Але те, що на півдні колишнього СРСР батат - не новинка, знають лише фахівці. Ще в 30-ті роки на території Узбекистану його вирощували у промислових масштабах, в тому числі, були проведені дослідні роботи в цьому напрямку.

З-під води дістали
На російському ринку садівництва з'явилося унікальне природне добриво з багатовіковою історією. Під шаром мулу і грунту невинно чистих озер Тверській області приховано незліченне багатство. З донних відкладень (реліктового сапропелю), зберігаючи природний вигляд, з безпечної технології видобувають органічне добриво ArganiQ . ArganiQ містить до 80% органічних речовин, у тому числі до 22% гумусу, що офіційно підтверджують фахівці Випробувального центру Російського державного аграрного університету ім.

Індійська пряність
Багато господинь використовують при приготуванні страв з рису, риби або гарячих овочів ароматну індійську пряність каррі. До її складу входять різні компоненти, в тому числі пажитник, який надає смаковому букету особливого забарвлення. Пажитник, або фенугрек (Trigonella coerulea), володіє сильним, стійким та своєрідним ароматом. Він широко використовується в індійській і західноєвропейської кухні і обробляється в цих регіонах досить широко.

Люффа - природна мочалка
Люффа , або  Луффа (лат. Luffa ) - рід трав'янистих ліан сімейства Гарбузові. Рід люффи відноситься до трибе   B enincaseae підродини  Cucurbitoideae сімейства Гарбузові ( Cucurbitaceae ). Загальне число видів - більше п'ятдесяти. Але тільки два види люффи набули поширення в якості культурних рослин - це люффа циліндрична (Luffa cylindrica) і люффа остроребрістая (Luffa acutangula).


   2012