404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Деякі відомості про золі
Зола - традиційне натуральне мінеральне добриво, її використовують, напевно, всі садівники і городники. Однак, не всяка зола корисна. Склад золи залежить від того, що спалювали: деревину, солому, стебла соняшнику, бадилля картоплі, гній, торф та ін Після того, як вогонь зробить свою роботу, залишається цінне мінеральне добриво, яке зазвичай містить до 30 потрібних рослині елементів живлення.

Як засушити квіти?
Безсумнівно, літо - найкраща пора для засушування квітів, що ростуть у Вашому саду, для того щоб Ви могли насолоджуватися їх красою не тільки влітку, але і в холодні пори року! Слідуючи нехитрим радам, Ви зможете зберегти пишність садових квітів у Вашому будинку і взимку.

Кліщі
Сухе повітря і висока температура - сприятливі умови для розвитку кліщиків. Розмножуються вони дуже швидко, від кладки яєць до появи дорослої особини проходить всього лише 7 днів. Кліщі ушкоджують багато кімнатних рослин протягом усього року, але особливо часто - ранньою весною. Кліщики вгризаються в шкірку стебла, ушкоджують її, залишаючи нерівні сіруваті або жовтуваті плями.

Хойя - пухнасті суцвіття
Свою назву вона отримала на честь англійського садівника Томаса Хоя (англ. Thomas Hoy, 1750-1822), довгий час працював у герцога Нортумберлендського, здебільшого в оранжереях з тропічними рослинами. Ця ліана здавна цінується садівниками, зокрема у себе на батьківщині в Австралії, де були виведені багато її різновиди .

М'ята м'ятна.
М'ята - найдавніше пряно-ароматична рослина, відома і вживана людиною ще до нашої ери. Ботаніки відзначають дуже багато видів цієї рослини, пов'язують родову назву Mentha з іменем німфи минтаю. У «Метаморфозах» Овідія знаходимо, що богиня підземного царства Персефома перетворила прекрасну німфу в пряну пахучу рослину і присвятила його Афродіті. Від давньогрецької назви «minthe» рослина отримало свою латинську назву «mentha».

Домашні заготовки
Прийшла пора осінніх заготовок. Ви отримали хороший урожай овочів зі своїх грядок, з парників, теплиць. Як запасти все це на зиму? Якщо у вас ще немає досвіду в заготавліваніі овочів, то зверніть увагу на загальні терміни.

Місячний календар. Травень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячний календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Садимо стахис
Стахис - рідкісна овочева культура. Кущики його схожі на м'яту, але їх коріння забезпечені великою кількістю бульбочок, схожих на черепашки. Вони-то і йдуть у їжу. У вареному вигляді за смаком нагадують спаржу, цвітну капусту, молоду кукурудзу. Їдять стахис з відварною і смаженим м'ясом, а також маринованим і солоним. Використовують як гарнір до м'яса і в овочевому рагу. Діти із задоволенням їдять стахис сирим.

Комплекс заходів по захисту суниці від шкідників і хвороб.
На присадибних ділянках необхідно використовувати дуже мала кількість хімічних засобів. Для деякої групи шкідників, наприклад, кліщів, нематод, вони практично відсутні, а тому для отримання високих урожаїв ягід необхідно створювати сприятливі умови для розвитку, щоб рослина саме могло протистояти і пошкоджень шкідниками і поразок хворобами.

Спаржа вам сподобається
Це овочева рослина городникам відомо давно, хоча поширення широкого у нас не отримало. А дарма. Адже пагони спаржі, а їх-то і їдять, смачні, поживні і цілющі.


   2012