404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


У сільському стилі
Деякі вважають, що створити сад в сільському стилі зовсім нескладно. На перший погляд такий сад дійсно створює враження простоти і навіть занедбаності, але насправді кожна рослина, кожна деталь ретельно продумані.

Накопичення нітратів у рослинах
Нітрати розподіляються в різних рослинах нерівномірно, накопичуючись в певних зонах. Наприклад, капуста накопичує нітрати в качані та верхніх листках, огірки і патисони - в шкірці, кабачки, буряк, морква - в нижній частині плоду, картопля - в середині.

«Дама з камеліями»
     Романтична краса і старовину походження камелій стали джерелом безлічі міфів і загадкових історій, пов'язаних з цією квіткою . За переказами камелії є красивим, але бездушним квіткою - емблемою холодності і черствості почуттів, емблемою красивих, але безсердечних жінок, які, не люблячи, заманюють і гублять.

Чи робиться ландшафтний дизайн лісової ділянки і як облаштувати і зберегти ліс?
Ландшафтний дизайн - це творча діяльність і практичне керівництво, що починаються з розробки ландшафтного проекту і закінчується роботами по благоустрою та озелененню для впровадження ландшафтного проекту в життя.

«Дзвіночки мої, квіточки степові ...»
Назва походить від латинського слова 'campana' - дзвін, за формою віночка. У народі здавна любили цю квітку, про що говорять ласкаві назви, якими наділяли його в різних місцевостях: пічужніци, чобітки, дзвіночки, сінелькі .

Материнка звичайна
     Материнка (Origanum vulgare) - далека родичка м'яти, базиліка, розмарину, шавлії та інших пряних трав і сама володіє цінними лікувальними властивостями і ароматом. Як пряність вона широко використовується в італійської, іспанської, мексиканської, грецької і турецької кухнях.

Борошниста роса чи біла напасти
На жаль, багатьом садівникам хороша відома ця хвороба рослин. Вона зустрічається не тільки на садових деревах і чагарниках, але і на овочевих культурах (огірках, кабачках, патисон), а також на багатьох кольорах.

Фенхель звичайний
Фенхель звичайний (лат. Foeniculum vulgare) - Сімейство Селерові (Apiaceae) Багаторічна трав'яниста рослина, а в культурі - однорічна або дворічна. Корінь веретеновідний, потовщений. Стебло висотою 1 м і більше, прямостоячий, порожнистий, округлий, слаборебристі, угорі сильно розгалужений.

Наперстянка - серцева трава
Наперстянка червона, або наперстянка пурпурова (Digitalis purpurea) - трав'яниста дворічна рослина сімейства норичникових. У культурі в перший рік вегетації утворює густу розетку прикореневих листків, а на другий рік - генеративні пагони; рослина цвіте і плодоносить. Корінь мичкуваті. Стебла висотою 30-150 см, поодинокі або їх кілька, прямостоячі, борознистих, густо вкриті простими і залозистими волосками.

«Хитрий» і підступний вівсюг
Різноманітний і багатогранний світ рослин. Одним з цікавих представників флори є вівсюг, або дикий овес - родич культурного вівса.


   2012